Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attici

    őstag

    válasz XoZ #4650 üzenetére

    Érdekesek ezek a tesztek, mert a CHIP teszteken pl. a Q9550 előrébb volt az i7 920-nál.
    Vagy a GTA IV-en ennyire kijönne az ereje? :Y
    Igazából többre tartom ,ha valakinek van saját tapasztalata a képminőségbeli és gyorsasági különbségekről mint a száraz FPS számok bűvölése! :K

    "Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

  • katt777

    félisten

    válasz XoZ #15012 üzenetére

    Erről megfeledkeztem, kösztem! :R

    Erdei88: Ez erősen függ attól, milyen VGA-val, és milyen beállításokkal játszol, mert pl. egy HD4870 alatt lazán elvan az i7 alap órajelen, és még csak nem is liheg, de erős a gyanúm, hogy 5870, netán CF alatt sokkal jobban kéne dolgoznia.

    Zájec: Mert nagyon úgy fest, hogy nem igazán támogatják a tuningot.

    Shkiz0: 4db ventivel léghűtéssel is elvan egy i7, ezért volt pl. halkabb a cuccom Z600-zal és HAF-932-ben, mint a haverom vízhűtése, mert ugye az sem megy ventik nélkül jó hatásfokkal (ennyit a csöndről :P ), és a Z600 HAF32-vel jóval olcsóbb. Persze jobban hűt, ez tény, és ha azt nézem, hogy egy V10 30k, hát, kompletten tényleg nem drága 70k alatt összehozni. Én is gondolkodtam már rajta soxor, de amikor van pénz, abból valahogy mindig hardver-fejlesztés lesz. :B Mondjuk egy 9600GT alá aztán totál fölösleges izomkonfigot építeni, persze játékok tekintetében.

    Persze most jó darabig elleszek az i7-tel, szóval még lehet, hogy lesz vízhűtésem, ha csak nem hoznak ki valami játszható kódhalmazt, amihez esetleg VGA-t kéne cserélni, persze csak ésszerű áron. De most /pill a Borderlands-et (menthetetlen, hibás visszatöltős, FC2-t alázóan visszarespawnolós, szinte sebezhetetlen ellenfeles, stb.), és a többi játékot elnézve nem látok rá nagy esélyt, hogy kapon még valaha élvezhető gamát. :((( (Már az AvP-ben sem bízom, tuti az is valami konzolidiotizmus lesz.)

    Qru: Vagy hármat... :U Mindegy, én elvagyok azzal, hogy CL8-ban még Linx-ben is stabil minden tuninggal, 1680-ban is sikerült ezt összehozni, a többi meg nem érdekel. Úgyis azért vettem 1600-asakat, hogy ennyi biztosan meglegyen.

    front3r: Hát nálam XP-t többször is elcseszte az update, úgyhogy azóta nekem semmi, W7-ről is rosszakat írtak. Nem komálom, ha elb.ssza a rendszeremet egy hibás frissítés (anno akik XP-n még update-eltek, az egyikkel elvesztették a netet, így a javítást már le sem tudták szedni). Amúgy leegyszerűsítve az összes javítás lényege, hogy a rendszerben titkosszolgálatok számára meghagyott (nem véletlen a MS kormányzati támogatása az egész világon), de mások által felfedezett réseket átteszik máshová, ergo a biztonság 1%-ot sem fog javulni. :P

    Örülök, hogy hasznos a táblázat! lehet, hogy QPI/VTT fesz. emelésével elindulnak a RAM-ok CL8-ban is, ha próbáltad, akkor nem szóltam. Erre mondtam, hogy csak irányadóak az adatok, de szerintem az is segítség, hogy nem nulláról kell indulni.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • AirBooms

    addikt

    válasz XoZ #21805 üzenetére

    Köszi, sajnos az Asus válasza is ugyanez volt, nem támogatja a lapom a Xeonokat... :(

Új hozzászólás Aktív témák