Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz smv #24728 üzenetére

    Feltűnően hasonló problémánk van :DDD
    Nekem jött a monitorhoz új firmware, csak várok az USB C-s pendrivera, mert csak ilyennel lehet frissíteni, remélem megoldja.
    De elővettem egy hdmi kábelt, kipróbálom azzal.
    Az, hogy 120Hz-en használom, 240 helyett, nem kérdés akart lenni, én állítottam át, fixáltam az FPS-t 117re, elég annyi, felesleges jobban pörgetni a VGA-t, amúgyis sokat eszik a nagy felbontás miatt.
    Samsung fórumon olvastam mástól is, csak megoldást nem.
    Nekem csak játékindítás után csinálja, sima Windows alatt nem. Ma viszont éppen kétszer is, utána már nem. Nem értem a miértjét.
    Próbálkozom még :R

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • Laraxior

    titán

    válasz smv #24732 üzenetére

    Nekem úgyfest, hogy a firmware megoldotta részben.
    A kép ugyan még mindig elmegy, de pár mp múlva visszajön, furcsa, mert olyan, mintha HDR és SDR között ugrana egyet.
    Most bekapcsoltam a HDR-t, visszaállítottam mindent az alapra, hátha.
    De igazából ez is haladás :DDD

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák