Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz 0021666 #1592 üzenetére

    Szia,

    T.16k Hotas ajánlható, az X52-ből csak a Pro-t szabad megvenni!

    X52 vs. X52 Pro
    Legfontosabb különbség, hogy a Pro-ban axisonkénti 2 szenzor van, míg a simában csak 1, illetve a rugóknál is történt változás, melyek precizebbé teszik a simához képest. A Pro verzió 3 színt tud LED-ek szintjén (piros, zöld, narancs), de ezek szabadon választhatók minden olyan gombhoz, ami világít. A gombok zöme a Pro-n is műanyag, de a stick-en lévő POW SW és a funkció választó gomb fémre lett cserélve, mondjuk nem véletlenül, mert azt használja mindenki a legtöbbet és a műanyag hamar megadta magát a simánál.A Pro stick részében van egy alu cső, ami szintén strapabíróbbá teszi. A szofver ugyanaz mindkettőnél (A felülete kb. a 90-es éveket idézi, de használható).

    Tekerhető a t.16k stick is, de itt tudni kell, hogy pont ez a része a gyenge pontja. Sajnos a poti amit itt használnak nem a legjobb, így idővel hajlamos zajosodni (un. RZ axis hiba). Persze nem azonnal, új vásárlásnál egy darabig vélhetően nem lesz vele gond. Az X52 Pro is kb. ez a minőség.

    Ebben az árkategóriában jelenleg nincs más értékelhető Hotas, kivéve az érkezőfélben lévő TM TCA Airbus Edition-t, bár ez is drágább már. Ha véletlenül bele szaladsz egy "Hori Hotas" nevezetű termékbe, azt kerüld el jó messzire! A full fém kivitelű Hotas rendszerek 200-250k-tól indulnak + a csillagos ég.

Új hozzászólás Aktív témák