Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz bwoay #12969 üzenetére

    ha lenne kedvem itt fogyasztói igényekről beszélnék.

    1. a fórumozók többségének nincs viszonyítási alapjuk 2. igyekeznek elhitetni magukkal hogy nem vettek rosszat + a birtoklás + a jó préda öröme..bla bla, ezek mind örömérzetet keltenek az emberben. és így mint egy hógömb megnövekszik a vélemények száma, annyira hogy a végén a fórumtéma címébe kerül.
    miért szeretik a szakemberek: mert azt olvassák azt látják a Shufny által linkelt és hasonló tesztekből, hogy bizonyos frekvencia tartományokban egyenletesebb görbét rajzol, kisebb zajszintről beszél. oké megértem ez frankó de nem biztos hogy köze van a fogyasztói igényekhez vagy egyáltalán a hallott anyag élvezeti értékéhez. (ezért mondom folyton hogy erősítő nélkül)
    ezért lehet az hogy amikor prezentálom a laikusok számára az mp3 lejátszókat teljesen máshogy fogják értékelni őket. azt fogják mondani hogy hú milyen dimaikusan szól az erőteljes basszusoktól és hú olyan mintha otthon ülnék a hifi mellet. tök jó. és egyébként én is ezt az érzést szeretem - tévedés ne essék nem vagyok megabass sőt nagyon kritikus vagyok mikor mély hangokról beszélünk.
    az a gond hogy már rengeteg mindent leírtam a korábbi és még korábbi HSZ-eimben amivel most szívesen érvelnék de nincs kedvem.

    ja és emberek: Ti kik a Fuze-n gondolkodtok szerintem inkább sony nwz-e 353 -t vegyetek mert az alacsony tartományokban a fuze gyengus: értsd: nem jó a basszusa kevés a fülnek és nem lehet kalibrálni sem. snobfaktor: és a sonyval jobban lehet csajozni, és senki sem fog beszólni hogy:jé egy fake ipod, milyen viccesek ezek a kínai gyártók. mod: és ugyanannyiba kerül.
    bla bla.
    m

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák