Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    Én most vettem meg nemrég ezt a készüléket a Telenortól, pár napja használom, már be is laktam. Meglepően jó, pláne az áráért. Fényképek olyanok-amilyenek, tényleg nem az erőssége, pláne rossz fényviszonyok között. Ezt leszámítva alapvetően remek telefon. Üzemidő elképesztően jó.Nem igaz, hogy túlmelegszik. Iphone-ról váltottam, én azt gondoltam hogy majd a sebességgel lesz bajom, az androidnak meg örülni fogok, hát fordítva lett. :D Ha nem is annyira gyors mint az almás készülék, nem lehet rá panaszkodni. Az én fejemben még a régi androidos kép élt, ami csúnyán belassul, ez ma már szerintem legfeljebb a legalsó kategóriában van csak.

    Android viszont nagyon kusza az ioshez képest, pedig ezen a Motorolán elvileg egy tisztább fajta van. Appokban sincs előnye, ahogy iosben itt is általában egy app van, ami rendesen, jól működik. Meg az itt-ott megjelenő reklám is zavar, iosen nem volt egy darab se. Persze ez sem gáz igazán, majd megszokom. Két év múlva ha lesz elérhető árú iphone, tuti újra azt veszek, most is azt vettem volna ha van, de addig is egészen biztosan nagyon jól elleszek ezzel a Motoval is, ami üzemidőben kb két iphone-al ér fel.

Új hozzászólás Aktív témák