Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    Sziasztok!

    Az épülő házikóm belső elrendezésénél 2 koncepciót hoztam össze, de elég nehéz a döntés, így beteszem ide is, kinek melyik tetszik, melyik miért lenne jó szerintetek, ill. javaslatokat, tanácsokat, kritikát is szívesen fogadok! :R

    Ezek már tényleg célközeli állapotok. :B

    Első:
    A legutóbbi tervemhez a legközelebb álló. Alapvetően tetszik, de elég necces ebben a felállásban a legfelső 3,25"-os bővítő hely kialakítása - nincs neki hely -, márpedig 3 normál méretű hely kellene (1 mobil rack, 1 usb+memóriakártya olvasó kombónak, 1 a DVD meghajtónak, ezeket szemléltettem méret ügyileg 3 db dvd meghajtóval), a 4. hely lehet rövidebb is a ventiszabályozónak.
    (Amit nem rajzoltam be, hogy elválasztanám az alsó és felső szintet egy lemezzel teljesen, hogy a hdd-k melege ne kerüljön egy légtérbe a felső szinten lévő alkatrészekkel.)

    Második:
    Ez most jobban tetszik, alacsonyabbra tenném a felső szintet, így több bővítőhely is kialakítható lenne, főleg a rövidebbekből ahova mehet ventiszabályozó, stb ami ilyen 4-6 cm-t nyúl be a házba. A legfelső helyre a képen látható módon dvd író mehetne, még pont elférne elvileg. Sínes szerelékkel, így ha ki akarom venni a lapot felülröl, nem okozna sok pluszmunkát.

    A nagy kb. 20cm-es ventit direkt raktam úgy mindkét esettben. Elméletileg így jól telibe fújja amit kell, többi venti meg terelgeti a levegő útját.

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák