- Apple iPhone Air - almacsutka
- VoLTE/VoWiFi
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Nem várt platformon a OnePlus Nord 5
- Fotók, videók mobillal
- Íme, a Moto X70 Air, vagyis Motorola Edge 70 minden oldalról
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
user137
őstag
válasz
user137 #8429 üzenetére
nem lett meg a csavar
de bízom benne, h csak én vagyok a szórakozott és valahol majd meglesz.
áll a gép rendesen, a gyári glacialtech nem hangos, de engem zavar. szintúgy a tányéros vinyó, úgyhogy oda kell egy SSD. 39 fokról zárt ládában 44 fokra ment fel a hőmérséklet, itt stabilizálódni látszik, a CPU fan 1600-at, a SYS fan 1700-at pörög, BIOS idle 40W (a mostani i5-650 ZOTAC H55-ben 50W az idle), mind a kettő gagyisztikus kínai power brickkel, ez a mostani ez picopsuval.
ITX7 tapasztalatok:
- rengeteg benne a fölös hely, de mondjuk sokmindent bele is lehet rakni (2.5HDD, 3.5HDD, ODD, 1xLP PCI eszköz)
- a ház jobboldalán van egy halom tátongó hely, ahol csak az 1db venti van (elférne kettő is simán), az "előlap" mögött is van egy csomó hely, nagyrészt azért, mert az SSD hátul az ODD és annak csatlakozója mögött foglal helyet - holott bőőőven elfért volna oldalt, ahol az ITX2-ben is van
- a levegőáramlást itt sem találták ki valami jól, de legalább minden irányból szűrődik be levegő a házba (alulról középről, alulról körben és hátulról a panel felettről) - ha már olyan sok hely van benne, én 1x befúj-1x kitol kombóban használnám, vagy luggatnék még lukakat és betolnék még egy 8cm ventit
- gyönyörűszép ez a vastag alu így egybeöntve.ToDo:
-win7 install
-irda panel beszerzése
-slotin ODD beszerzése
-LP hibrid TVtuner beszerzéseToDo2:
-passzív GT210 vagy valami gagyisztikus pici kártya beszerzése
-hackintosh.huKonklúzió: asszem ez marad. várjuk az ITX7 harmadik, javított kiadását.
Képek hamarost.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Ripjaws V 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Kingston HyperX Renegade 2666MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- 0% THM 6 havi részlet beszámítás! 5060Ti/5070/5070Ti/5080/5090 videokártyák készletről KAMATMENTESEN
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3607, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3512
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 11 GB-os RTX 2080 TI - HP OEM - garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest