-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
viperabácsi #60384 üzenetére
hdplex 250W GaN. az 500W jelentosen nagyobb, ugy voltam vele h inkabb kicsit lekorlatozom a procit (most 180W-ra van allitva az alap 225W helyett), igy sztem jo lesz a celjaimra.
borzaszto draga gep, a haz 45k szallitassal, az elso alaplap 167k, a tap 51k, a memoria 27k, procihuto 19k, az a szerencsem h a proci lett
munkara kell. keszul a masik is, olcsobb hazzal, 400W-os hdplex dc-atx-szel, de a frissen vett dell GaN 330W-os adapter nem beszel vele, azt meg meg kell oldani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lexus, Toyota topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elden Ring
- Eredeti játékok OFF topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- iPhone topik
- League of Legends
- Milyen NAS-t vegyek?
- urandom0: Új kedvenc asztali környezetem, az LXQt
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) G.Skill Trident Z NEO RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működés
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Kingston HyperX Renegade 2666MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- GIGABYTE Z390 AORUS MASTER WiFi Alaplap
- Részletfizetés . ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8019
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- Új áru!!! 09.23. Lenovo ThinkPad, X1 carbon, X1 Yoga 5-13. gen 12,5-15" all-in-one, Workstation
- LG 32GS94UX - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L460 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest