Hirdetés
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Kiesett a pikszisből a BOE
- Samsung Galaxy S20 és S20+ duplateszt
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- iPhone topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
Speed®
#51328
üzenetére
Na igen pont erre vagyok kíváncsi.
Tehát hogy én szúrtam el valamit a pasztázáskor, vagy másik eshetőség hogy "megromlott" a megahalems hőcsövezése x év használat után, vagy harmadik hogy tényleg ez a torony kevés, pl a méretezett hőcső dry out miatt és másik hűtőt kell rakjak rá...emiatt lettem volna kíváncsi a Te értékeidre FPU alatt.
Vagy a +5 fokot már erre a tesztre érted? oh-oh
Mert korábban azt hittem ha CB R23 alatt 80 fok körül stabilizálódik akkor jó vagyok...a 7800x az simán ugyanazokat az értékeket hozta mind a két teszt alatt 68-72 fok között ezzel a torony hűtővel,
De hogy így elszáll FPU alatt a 10940x...már csak abban reménykedtem hogy az aida-val van valami.
#51324mpierre
Mint írtuk CB R23 alatt hasonló eredménnyel mindkettőnk hűtése hasonló hőmérsékleten tartotta az eltérő processzorokat, csak a kolléga még nem rakott fel FPU alatti eredményeket.#51330 &rew
Köszi a boncolgatást, ez persze a másik tippem volt...
Amúgy terveztem vízhűtést építeni, csak épp a fentiek miatt nem AIO-val hanem custom hűtéssel, már pedig ahhoz pénz meg gyakorlás kell ha én raknám össze.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! Intel Core i7 6700K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3395, 100% Akkumulátor
- OUKITEL G1 Mobiltelefon 24/256Gb dupla sim
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




