Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz #25954560 #47306 üzenetére

    Számít hogy a felülete sima legyen és kemény, ne rezonáljon be a ventilátor által keltett légnyomás változásoktól és a keresztmetszete közel állandó legyen. A töréseken turbulencia, egyenletlen nyomáseloszlás keletkezik a cső keresztmetszetében, itt ennek az elkerülése lenne a cél.

    Azt a gyönyörű házat szét ne vágd. Ha bebizonyosodott hogy a hardver betölti funkcióját, készíts 3d nyomtatva burkolatot, ami alá befér a 2U-s hűtő is. Por festéssel el tudod érni ugyan azt a színt; textúrát mint az eredetin volt.

    Szerver cuccot lakó/munka légtérben léghűtéssel üzemeltetni sosem volt kompromisszum mentes feladat. Ha lehetne nagyobb a kiszolgáló berendezések mérete akkor Immerziós-hőcserélős módszerrel el lehetne eredményesen próbálkozni, egy zárt tank (ITX-nél ez minimális térfogatot jelent) és egy méretezett radiátor kell hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák