Hirdetés
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Kompatibilis lett az Android Quick Share és az Apple AirDrop
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
hegegabi80
#44680
üzenetére
Igen, előtte az Alpenföhn volt a(z előző) procin passzívan.
Ahogy most látom a HDD hőmérsékleteket pár fokkal lejjebb mentek. Ez két dolog miatt lehet: 1. kicseréltem a hátsó gyári ventit Noctuára és ez nagyobb légszállítással dolgozik, vagy 2. korábban a nagy passzív borda visszafogta valamennyire a légáramlást. De mindkettő is felelős lehet ezért.Mellesleg igen, jól jött a plusz hely a HDD-k bekábelezéséhez. A nagy borda párszor kracolta a kezem, amikor HDD-t cseréltem és a táp meg SATA kábeleket dugdostam.

Nekem bejön a Noctua színe.

Amúgy nem rossz megoldás szerintem egy csupasz nagy borda ebbe a házba, csak olyan lenne ideális, ami az alaplap hátulja felé asszimetrikus kialakítású, hogy több hely legyen a HDD-k mögött. Csak nem túl sok ilyen toronyhűtő van jó áron.
-
PainKiller13
őstag
válasz
hegegabi80
#44680
üzenetére
Az nem azt jelenti, hogy jól is van
Itt általában a hő elvezetése a feladat, az pedig hogy rányomod az alaplapra, valószínűleg a lehető legrosszabb(attól nem tudja semmi elvezetni, max a nyitott ház). Itt ha van ennyi ventilátor akkor érdemes megpróbálni, mert a nagy venti meg kiszívná a házból a meleget.imibogyo: Nekem sosem volt ilyen bordám, most scythe ninja van, ezeknél sokkal könnyebb meghatározni, átfújja a bordán, mögüle meg a házventi kiszívja.
Egyébként egy Nanoxia szigetelt házban egy húzott i5 + GTX1070 is teljesen jól elfér, csendes, hűvös.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kèszletről,azonnal vihető 9060XT! Már kamatmentes rèszletre is! Èrdeklődj!
- Samsung Galaxy S10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Xiaomi Redmi 14C / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3893, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




