Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Na, gyerekek! Nekiálltunk hito-val, belegyömöszölni egy asztali gép becsületére váló alkatrész mennyiséget a kis Silverstone-ba.

    A dologhoz, hozzátartozik, hogy hito barátunk egy barkácsáruház kínálatát meghazudtoló szerszámparkkal készült a nagy moddolásra:

    Szerencsére vittem egy táskányi cuccot, mert éreztem, hogy kelleni fog belőle pár dolog:

    Hito előtte gyönyörűen lefújta a ház belsejét feketére! Nagyot dobott rajta :K
    Bekerült a jó kis SilenX 400W SFX moduláris táp, ami persze hosszabb kb 2 centivel, mint az eredeti táp, tehát máris előkerült a flex :D

    Ne tudjátok meg a harisnyázással mit szenvedtem össze :B de megérte nagyon szép UV fény alatt!

    Nem tudtam lebeszélni az IDE-s optikai meghajtóról. A 40 eres kábel pont ideális arra, hogy minden légáramlást megfogjon egy ilyen kicsi gépben:

    Szerencsére a végén mégis rájött, hogy majd jobb lesz egy SATA-s optika :C És akkor már BD meghajtó!

    A kis 1650XT szinte lötyög a gépben. Idővel majd beugrik ide is egy 5770-es, vagy valami combos ATI:

    Kivett merevlemezzel, és optikai meghajtó nélkül. Itt még volt mit rendezgetni a kábeleken:

    A neonok nagyon szépek, bár én ATI-s rendszerbe pirosat tettem volna...

    Felülről nagyon kompakt a cucc! Nem is kell rá tető, lehetetlenség így is beleejteni valamit:

    Itt már felkerült a palást! Belülről a kékes derengés:

    És a másik oldalról. Innét már többet mutat:

    Nincsen még készen a gép, sok csiszolni való is van rajta. Szívesen várjuk az ötleteiteket és a kritikákat!

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák