Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Yettel topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Örömhír: nem spórol Európán a OnePlus
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mercutio_
félisten
válasz
szacsee
#9024
üzenetére
Közel 2X-es fogyival illik is

Chaser: Jah, látom +20$ a mATX változathoz képest, ha 25k-nál megállna még talán bevállalnám.
Kérdés: A75M-en csak HDMI kimenet van, hol/mennyiért lehet a legolcsóbban megoldani, hogy a kimenetet a monitorom DVI bemenetére rá tudjam kötni? Sima kis általakítót nem szeretnék, mert az hosszú távon szerintem nem tenne jót az alaplapi HDMI csatinak (elég kis sérülékenynek látom azt a méretet) szóval valami kábel lenne az ideális
(vagy olyan átalakító, aminél az egyik vége a hdmi-be megy bele, van egy kis kábel és annak a végén egy DVI aljzat, amibe a DVI kábel egyébként az alaplapba menő végét dughatom)
Új hozzászólás Aktív témák
- Corsair VENGEANCE LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, bontatlan - Eladó!
- -- KISHIBÁS!!! -- PRÉMIUM S1700 Verhetetlen áron? -- IGEN -- OEM Asus Prime Z690 Ingyen Fox -- IGEN
- G.SKILL Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C18D-64GTZR
- Asus H110M-R LGA 1151 alaplap garanciával
- ASRock H110M-HDS LGA 1151 alaplap
- 0% THM 6 havi részlet beszámítás! 5060Ti/5070/5070Ti/5080/5090 videokártyák készletről KAMATMENTESEN
- Dell Optiplex MT/SFF 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 14400F / RTX 3060Ti / 32GB DDR5 / 512GB SSD!
- REFURBISHED - DELL Performance Dock WD19DCS (210-AZBN)
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

(vagy olyan átalakító, aminél az egyik vége a hdmi-be megy bele, van egy kis kábel és annak a végén egy DVI aljzat, amibe a DVI kábel egyébként az alaplapba menő végét dughatom)

