- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Milyen okostelefont vegyek?
- Az iPhone hajthatatlanságán gúnyolódik a Samsung
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- iPhone topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
Pista0001 #57282 üzenetére
Köszi mindkettőtöknek!
Ha az időnél a szállításra gondolsz azt kibírom, viszont válogatni biztos nem tudok és elsődleges lenne, hogy vmi normális, megbízható táp legyen. Ezért is jöttem a kérdéssel.Akkor már leírom az esetet is:
Bár nem mértem rá, de gyanús a kiírt 11.x V és a terhelésre látható hullámzás/esés, plusz a nagyobb cpu-ra cserénél volt visszafogott terhelésnél is reset. (előtte meg egy régi HDD bad-es lett de annak nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget, csak a fentiek után) Szerintem vmi gáz van a táppal.Ez épp egy LC-Power 75W-os táp.
Régebbről nem rémlik vele ilyen probléma...
Előzőleg pedig egy Modecom 80-90W körüli táppal ment a konfig de az behalt.(A gép pedig A320+200GE-ről lett váltva 4650G-re, de nyilván nem gyári beállításokkal, mert az egyértelműen sok neki. 35W TDP-n ment, majd a biztonság kedvéért 15-20W körülre lett letolva. Azért a 35-45W körüli TDP-ket még bírnia kellett volna ennek a tápnak is, akkor sem volt több 50-60W-nál konnektornál mérve. Igazából ezt a korábbi gép is elérte ha akarta.
M2 SSD és jelenleg csak 2db HDD van benne, Realan LR1106 táppal, ez elvielg 120W-ot tartósan bír.)
Az új táppal is a 60-80W sáv max a cél konnektornál, a tartalék miatt keresek most kicsit erősebbet, és főleg ami stabilan tartja a feszt/terhelhető.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG 325CQRXF QHD VA 240Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 64GB 2TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024, 91% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest