Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faragoig

    csendes tag

    Sziasztok!

    Rövid időn belül tervezem egy nem éppen mai LG 42LG5000 lecserélését a "kanlak"-ban. A hely ahova kerül már adott, aminek a méretei is (max. 78 centi lehet a magasság). Ebből adódóan 49-55" közötti méretben gondolkozom, anyagi keretem erre 250000 magassága, pluszba mehet egy kicsit.

    Amikre használva lenne:

    - HTPC-hez kötve/vagy anélkül filmnézés (HBO Go, Netflix, KODI) minimum 720p-ben (sorozatok)
    - számítógépes játékok, plusz asztal kiterjesztés munkához
    - az összes elképzelhető konzolon mókázás (PS3/4 nem pro, XBox 360/One, még lehet egy kis NES is :DD )
    - 4K-n gondolkodom, telefonom is abban tud felvenni, szóval lassan állnék át rá én is

    Ami tudom, hogy nem kell: WebOS, használtam, de nem vagyok kibékülve vele.

    3D nem létszükséglet, van egy másik TV, ami tudja. Viszont a 24p normális megjelenítése nem lenne egy utolsó dolog, a másik készülék mellett hiányozna.

    Hosszas nézelődés, keresgélés, olvasgatás és youtube-ozás után három (+1) tv állja még úgy, ahogy a sarat és árban is a meghatározott szinten állnak:

    Sony 49XD8005 256e
    Sony 55W808C 249e
    Philips 49/55PUS6561 229e/259e

    Az XD7005-ös kilőttem a képe miatt miután láttam egymás mellett a 808C-vel (plusz pont a 3D), a Philips mellett pedig plusz pont a 3 oldalas Ambilight, meg kettő oldalú távirányító.

    A segítséget előre is köszönöm!

    Imi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák