Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Frawly #53712 üzenetére

    Figyelj,nem tudom egyszerre 10 ember javaslatát elfogadni hiszen 2 m.2 ssd-re van szükségem 2 m.2 ssd-t lehet maximum be rakni az alaplapba.Azért a PM981 mellet raktam le a voksomat mert amit egyébként szerettem volna 760p az 37e ft és ez 22e,mint jó pár ember írta még ha gyorsabb is de nem sokkal vagy egyáltalán nem(nem néztem utána hogy most 500mbs gyorsabb vagy 250mbs mert ez megint olyan hogy akkor még 2 hétig nézegethetek hogy mi lenne a "legjobb")és észre se venném egyébként a gyorsaságot.Szét néztem apron és vannak olyanok amiket új,2 napot használt ssdként hirdetnek.Az hogy nem fogadom meg amit írnak érdekes kijelentés mert ha vissza olvasol más ssd ötletekkel jöttem ide mint ahogy elmegyek....de mindegy....Egyébként gondoltam arra hogy lehet érdemes lenne teszteket kérnem a pontos állapotárol hiszen az sokat elárul arról hogy "új" e de ugy voltam vele eddig hogy nyehh,de igazad van ugy se most vennék hanem jövőhét közepe fele így addig eltudja dönteni az eladó hogy valóban elakarja adni ;]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák