Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slyie

    csendes tag

    Sziasztok,

    Sajnos a lassan 8. eve kiszolgalo cisco routerem kezdi kilehelni magat (wifit jelet eldobalja, reset utat csak cca 10 perc pihi utan talal magara, stb.).

    Az osszefoglalo es sok-sok teszt atbongeszese utan - picit megijedve, hogy egyetlen linksys eszkoz sincs ajanlasaitokban - , bevallom egy kicsit tanacstalan vagyok.
    Emiatt szeretnem kerni a segitsegeteket az alabbi feladatokat ellato eszkoz kivalasztasaban - lehetoleg a kovetkezo 8 evre.

    *1080p - jovoben talan 4k- streaming kozvetites Lan-ra kotott TV-re ugyanazon a halozaton levo NAS-rol
    *ugyanez Wifin 1 szinttel feljebb AP-n keresztul ( jelenleg csak 720p-ig viszi bufferhalalmentesen)
    *Synology NAS igenyeinek kiszolgalasa (allando kapcsolat 2 lehetoleg gigabites vonalon)
    *2 fal moge elrejtett PC-nek stabil(50/25) wifi kapcsolat egy Linksys AP-n keresztul ( jelenleg mukodik)
    *fejlett tuzfal
    *MU-MIMO -- ha van ertelme - jelenleg 2 eszkozom tudja csak, de felek, hogy a jovoben emiatt kell majd esetleg upgradelnem
    *Jelenlegi netkapcsolatom: 100/50

    Koszi,
    Slyie

Új hozzászólás Aktív témák