- Yettel topik
- Akciófigyelő: Jelentősen olcsóbban nyit az Ulefone új mindenese
- Google Pixel topik
- Android szakmai topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Netfone
- További kavarás a Pixel 10-ek körül
- Mobil flották
- Motorola Edge 40 neo - színre és formára
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
pomorski
őstag
Kipróbáltam, nem segített, sajnos több kárt csinált a progi, mint hasznot. Valaki ajánlotta PM-ben az Adobe Illustrator-t is az EPS-ek manipulálására. Ez jónak látszott, de ez sem segített végül, mert az ábra szövegének betűtípusait (amik linuxos betűtípusok) megváltoztatta, ami nagyon nem oké.
-
pomorski
őstag
-
Én a routeren lévő DNS szerveres beállításban hiszek, de adok egy megoldást azért. Ez a Net szolgáltatóm által ajánlott megoldás: http://vidanet.hu/pages/tartalomszuro
----
Az általam javasolt megoldás viszont nem program hanem:Állítsd be a routereden(vagy a szűrni kívánt gépen), hogy a Norton DNS-t használja. 3 lépcsőben állítható a szűrés:
A - Security (malware, phishing sites and scam sites)
Preferred DNS: 199.85.126.10
Alternate DNS: 199.85.127.10B - Security + Pornography
Preferred DNS: 199.85.126.20
Alternate DNS: 199.85.127.20C - Security + Pornography + Other
Preferred DNS: 199.85.126.30
Alternate DNS: 199.85.127.30A routeren menüjében van mindig 2 sor a DNS-nek. Ez általában úgy van megadva, hogy automatikus... azaz a szolgáltató DNS szerverét használja. Ezt lehet átírni a fentiekre. Mivel gyerekről van szó, ezért a B és C szint jöhet szóba nálad. Szüleimnél az "A" szint van beállítva és nem panaszkodtak, hogy gond lenne az internettel.
-
brd
nagyúr
Valószínűleg van AD, ilyenkor valószínűleg nem tudod jelszó nélkülivé tenni a policy miatt. Jelszóval így tudod automatikusan bejelentkeztetni. De azt tudjad, hogy ilyenkor a jelszavad ott lesz a registryben kiolvashatóan (kártevőkkel vigyázni). Parancssorból tudsz Lockoltatni:
rundll32.exe user32.dll,LockWorkStation. -
zoli03
őstag
Tudtam, hogy a KMPlayer 3 feliratot is meg tud jeleníteni egyszerre. De a másodikat felülre teszi, a harmadikat meg középre. Lehet állítani a pozíciójukat, de akkor a két felirat középen fog találkozni, vagyis ez nekem nem jó.
#27670 zone: nem ebből akarok megtanulni angolul. De mindenképp angolul nézem a sorozataimat (nem fogok rájuk várni és nem tetszik a szinkronjuk sem) és a filmeket is. Amiket nézek sorozatokat, azoknak mindegyiknek normális fordítása van. Filmeknél meg inkább várok normális feliratra, de párszor én is belefutottam gyengébb fordításokba.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Új, bontatlan World of Warcraft gyűjtői kiadások
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Bontatlan - BATTLEFIELD 1 Collectors Edition - Játékszoftver nélkül
- Dell OptiPlex MT/SFF 3040, 3050, 7050, 3060, 3070, 5070, 7060 /WIN 11 - SZÁMLA- GARANCIA
- Maximális teljesítmény és biztonság, csak az ARCTIC mx-4-el! Adj új erőt a gépednek!
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest