Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Kékes525 #38495 üzenetére

    Szia!

    Esetleg, ha nem lesz jobb megoldás:

    Én az ArtPlus ePix Calendar Publisher Premiumot használom. A naptár és jegyzet funkció teljesek ki is kapcsolható, az asztali ikonokat is eltüntetheted vele egy kattintással. Lehet, hogy nem épp ezt keresed, mert úgy működik, hogy a kívánt képeket betallózod (sajnos egyenként, hacsak az újabb verzió nem lett okosabb is), és ebből csinál egy fájlt (naptárt), amit telepíthetsz vagy tovább is adhatsz. Az ingyenessel csak 12 képet lehet belerakni, viszont akárhány naptárat lehet telepíteni, a kezelőfelületen csomagonként és egyenként is kikapcsolható bármelyik kép. Tehát, ha egyszer telepítettél egy karácsonyi csomagot, nem kell egész évben a karácsonyfákat kerülgetned. :) (Alapértelmezésben be van kapcsolva a friss telepítésű csomag.) Ha többet telepítesz, akkor is csak egy programod lesz telepítve, mindössze bővül a képválaszték. A fizetőssel akárhány képet belegyömöszölhetsz. (De 13000-et bemazsolázgatni...! A hideg is kiráz! :Y )

    Én csak akkora képeket raktam bele, amekkora a monitorom, így nem tudom, hogyan méretez át, de szerencsére ott az ingyenes verzió, ha mégis úgy döntesz, hogy kipróbálod. A tömörítést véletlenül se jelöld be a programban! Nem vagyok biztos benne, de lehet, hogy ez alapból aktív, majd figyelj oda. Fönt találod a fájl menü valamelyik pontjában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák