- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Ez össze van rakva - Segway Ninebot F3 Pro
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Hivatalos a Pixel 10 startdátuma
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!
Új hozzászólás Aktív témák
-
blue_23
senior tag
-
blue_23
senior tag
válasz
inf3rno #151839 üzenetére
4 évvel ezelőtt mikor gamer laptopot kerestem is ugyanezt hallottam, viszont a laptopom jelenleg is működik (némi W gomb problémával). Ha nem változott volna ennyit az új játékok gépigénye, nem cserélném le (Asus G551)... Legyen egy új laptop 3 év garis, gamer kategóriában teljesen mindegy, hogy gari után tönkremegy vagy sem, mert nem lesz jó az új játékokhoz. Az viszont fontos szempont, hogy 3 éven belül ne legyen gyakori a meghibásodás, kevés ember tart otthon 2 db 500k+ gamer laptopot.
-
Tikakukac
titán
válasz
inf3rno #151795 üzenetére
RAM érdekes kérdés. Nekem 32 bites Win7 van a notin, mert 3 szoftver is sajnos megragadt itt, ami musthave. El lehet ezzel is élni. Asztaliban 16 giga is elfogy. Szóval alkalmazkodom mindig. De nyilván semmiből nem tart egy 8-at belerakni akármelyikbe.
Színhűség az mondjuk majd más tészta lesz. -
Khelben
nagyúr
válasz
inf3rno #151788 üzenetére
Kiváló választás, ha szívni akarsz a garanciával. Az angol billentyűzetből egyértelmű, hogy nem hivatalos magyar gép, akármit írnak a weboldalukra. Mindig legyen gyanús, ha egy bolt jóval olcsóbban ad gépeket, mint a többi. Itt van ugyanez hivatalos magyar garanciával: [link]
-
Khelben
nagyúr
válasz
inf3rno #151772 üzenetére
Nem fog olyan gépet találni, amivel értelmes felvételt lehet készíteni. 720p-s kamera van a legtöbb laptopban, színtelen, homályos, kontrasztmentes képpel. Zenbook ettől függetlenül megfelelő lehet, csak ne legyen benne dedikált vga, mert azzal melegszik. Lenovoval nem csak a szerviz a baj, hanem hogy az első értelmes gépük valahol 600k körül kezdődik, az alatt csak a gagyik vannak. HP Probook 430-at lehet még megnézni, nem olyan szép mint egy zenbook de strapabíróbb.
(#151773) hackeeeee: Dell G5 1050Ti-vel fér ebbe a keretbe. Sajnos ami 1060-as gép van 350-ért, az mind a kerülendő fajta. De ha jót akarsz és nem szempont a hordozás, akkor maradsz az asztali gépnél. Ennyiből kétszer erősebbet tudsz összerakni, mint amit notebookban kapsz. Ráadásul utána lehet fejleszteni, bővíteni, ellentétben a notebookkal.
-
Chaser
legenda
válasz
inf3rno #107528 üzenetére
Azzal lesz a legkevesebb kompromisszum új gép esetén, ki kell várni. W8,1 biztos megy rajta.
Fehalofaja Van benne M2 port SSD-bek, oda mehet. Jobbat igazából nem tudsz kihozni ennyiből ha SSD-nek is bele kell férni az árba. Witcher3 sztem nagyon alaphangon, az igazi vga zabáló dög. N551-es gép jobban illene hozzá, de az már 250k+ kategória, ellenben IPS kijelző és vga is jóval erősebb.
-
Chaser
legenda
válasz
inf3rno #107517 üzenetére
13-as gépekben ritka már DVD, nagyobbakban is egyre több modellből hiányzik. 13 alatt meg azt hiszem egy kezemen meg tudom számolni milyen értelmes gépben volt. Asus ux303 áll talán legközelebb az elképzelésedhez.
szerk: Sordoran ÁSZF-ből elég egyértelmű, bármire ráfoghatják hogy nem fogadják el, és a döntés ellen nem lehet mit tenni. Szaladgálhat azzal a fogyvédelemhez vagy ahova akar. Ha jól vettem ki asus partner szervizelte a gépet díjmentesen. Akinek bejött mákja volt, akinek nem annak meg nem.
-
Chaser
legenda
válasz
inf3rno #99176 üzenetére
1db semminél nem jelent semmit
100 sem. Mindig adott modellt kell nézni. Olyan nincs, hogy jó/rossz xy gyártó. Talán a fuji már a kivétel, náluk kevés notebook modell van de az mind vállalható. Többi gyártónál meg kismillió modell van jelenleg. Samsung notebookot nem gyárt nem tudtommal, jobb is
Acer mindenes.
-
Dhampir
félisten
-
Kroni1
veterán
válasz
inf3rno #98670 üzenetére
Igazad lehet. Én nem tudom mennyit fogyaszt egy jó notiHDD, (úgy olyan 2-3W-ot tippeltem volna) nekem azért tűnt ez jónak mert pl. a másik Corsair Neutron SSD-m meg 1.12W-ot, azaz 1120mW-ot eszik idle-ben, ahhoz képest a 30mW igen jónak tűnt. De én nem számoltam így utána, csak megnéztem melyik a legolcsóbb 250-es SSD amiről jókat olvasok és ez volt az. Nyilván a háttértár nagyon kis százaléka a fogyinak ergo észrevehetetlen, így ha ez nem is előny, de azért nem hátrány.. Mint ahogy az ára és a teljesítménye sem, én ezt jobban tudnám ajánlani mint a kingston V300-at, azt már ha jól tudom az utóbbi időben TLC-s, mig ez MLC-s.
-
QwErTy42
addikt
válasz
inf3rno #98366 üzenetére
JA... Csaj a maxot nyugodtan oszd el hárommal és megkapod a releváns teljesítményét. Magyarul, kapsz egy jó drága pentiumot, amin a fogyasztásán pont annyit tudtak faragni, hogy eldöcögjön passzív módban.
Ha meg csak tényleg a szintetikus eredmények érdekelnek és nem a valós használati érték, akkor mi sajnos nem tudunk neked segíteni.Frenky89 Egy alternatíva, PH-s cikkel. 5 év garival, masszív készülékházzal, matt kijelzővel és komoly üzemidővel.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● kérdés előtt olvasd el a Topic összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban nem!
- Autós topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Peugeot, Citroën topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- Méretes QD-OLED monitor jött az ASUS ROG-os portfóliójába
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Precision 5690 16" FHD+ IPS Ultra 7 165H RTX 1000 Ada 32GB 1TB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Bomba ár! HP Omen - i7-7700HQ I 16GB I 512SSD I 15,6" 4K I Nvidia GTX1050Ti 4GB I Cam I W11 I Gar!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I W11 I Cam I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G1 - i5-10GEN I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! HP EliteBook 845 G9 - Ryzen 5 6650U I 16GB I 512SSD I 14,1" Touch I Cam I W11 I NBD Gari!
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo 13 Core i3-7100 Cpu laptop eladó
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte G5 KC Gamer notebook - i5 10500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- Samsung Galaxy S23 Ultra , 8/256 GB , Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest