Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz cs1964 #60884 üzenetére

    Hát hihetetlen H-s óra bekötés...én anno végig csináltam. Nem volt egyszerű.

    Szintén sokan csillagösszegeket mondtak a drágalátos szerelők, új szekrény kell, máshova kell tenni az óraszekrényt, új kábeleket kell behúzni bla bla...ahány szerelő annyi féle megoldás persze jó áron. Én végig tudtam mit akarok mit lehet, és ha nem aszerint beszélt a szerelő küldtem el, mentem a kövire. vagy 10 szerelővel "konzultáltam" míg végül akadt egy aki partner volt az elképzelésemben (nyilván beleástam magam a témába utána jártam stb).
    Végül a pár 100k költség helyett összesen 15e be került az egész H-s órás mutatvány.
    Viszont én csináltam mindent amit lehetett (amihez nem kellett reges szerelő), "szabványosítottam" magamnak a régi fa (30 éves) óraszekrényem, tüzálló cuccal, kibontottam az óraszekrény oldalát, fal vésés bla bal. Aztán szépen megnagyobbítottam hogy beférjen a H-s óra is, hortam bele sok port, kis homok ez az.....hogy ne látszodjon a munka nyoma , beleolvadjon az "idő fogaiba". Szabad ilyet? pont l*sz*om, felrakták az órát? fel. "fillérekből kihoztam? ki.. Csak a cél lebegett előttem amit akarok.
    Csak azt akarom mondani ha kicsit leleményes és rákészült az ember sokat lehet fogni, nem mint a borju "igen szerelő úr maga az atya isten". Bár nem tudom most biztos mindenki rá van pörögve, még inkább lehúzznák az embereket bár pár éve sem kellett félteni a nagyját.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák