Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz fntastic #35917 üzenetére

    A WMO1.1-nek gyárilag ilyen panasonic kapcsolói vannak:

    amit nemigazán lehet és/vagy érdemes nyitogatni/moddolgatni, ahhoz tehát mindenképp cserélni kell és
    akkor már érdemes ilyen OMRON D2F-01F-re:

    Ez egyrészt jobb minőségű (szerintem) másrészt amiről föntebb zagyváltam modot is pár perc alatt megcsinálhatod. Amire viszont (ismétcsak szerintem) nagyon oda kell figyelni, az a forrasztgatás WMO a nyákján, mert nagyon könnyű megsütni (max325~350C nél érdemes megállni) szóval érzéssel kell, mintha hímestojásos pun**ipöcöktetővel akarnál interakcióba kezdeni. Nemt'om miért, de az én WMO-m nem görget (már) magától, ahogy a sokkal régebbi IMO1.1-em sem. Lehet, hogy azért, mert nagyon alaposan kitisztítottam és egymáshoz igazítgattam azt a 2 kis szembenálló érzékelőbigyulát, amiket a görgő "fogai" kereszteznek.

    (#35912) atidzsiforc: köszönöm. Már csak azt nem vágom (nevén kívül) honnan lehet tudni, hogy azonos a nyákja/szenzora stb. a kinzu v1-el

    (#35915) kemotox: Nem vágom miért lett reinstall W8-on, de még ha nem lett volna, akkor sem műxik az USB hack w8/8.1-en. A Kinzu egyébként kb. anynira hasonlít a WMO-ra (gyakorlatban/méretre/fogásra) mint floridai aligátor a nílusi krokodilra: képeken/centire lehet, hogy nem látsz akkora különbséget, de egyrészt sokkal laposabb, más a nyomáspontja, más "fogást" igényel és sokkal "mozgékonyabb" (pördülékenyebb) is. A kinzu gyári kábelét egy intellimouse-éra cseréltem, ami szinte azonos a WMO-éval (csak kivehettő) és azzal együtt mondom ezt (meg azzal, hogy felváltva használtam 5-10 percenként, meccsek alatt) A szenzoruk meg totál más, a v1-ében van egy szándékos hardveres accel és elég "karakteres" angle snapping is, míg a WMO/IMO/IME egerekben hangyányi sincs. Ugyanakkor alapból tudja a 125-500-1000Hz-eket, igaz 16bites buszon) Ezen kívül a görgőjük is gyakorlatilag TELJESEN más feeling. A v2 a házát leszámítva teljesen "kicserélődött" belülről, kapott egy rakás kaksi pixart szenzort és ugyan nekem még nem volt, de kérdezd meg Own-t (neki gyors egymásutánban volt v1 és v2) azt fogja mondani real pain. Namost, ha ehhez a v2-höz "képest" nézed a v3-at, akkor lehet azt mondani, hogy mennyit javult, meg hűdecsodálatoss, viszont az "igazi" kinzu máigis a v1 és az tényleg egy nagyon jó egér. Csak kicsit olyan, mint a búzasör, vagy a birsalmasajt: van aki imádja/van aki utálja. Köztes nem hiszem, hogy van. Én imádom :D Mellesleg amennyit elkérnek manapság egy v2-ért, vagy egy új v3-ért, picit hozzáteszel és veszel egy kana v2-őt (amiből meg a v1 F05, az is pix@rt kapott) Persze ez itt csak az én véleményem summája. Nincs ezekről igazán "egzakt" összehasonlító adat, de ha van se érdekel szerintem pártucat embernél többet ezen a bolygón :)

    (#35916) jaffa 2843: Én épp az accele miatt vettem és be is jött, kajolom igenigen :K De egyszer azért összeházasítok v2-es kasznival egy DA belsőt, az hétszentség, mert már baromi kíváncsi vagyok milyen lehet ezzel a tökéletes formával/súllyal és a DA kiváló szenzorával

Új hozzászólás Aktív témák