- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Fotók, videók mobillal
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi Mi 11 Lite - 4G-vel vagy 5G-vel kéred?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
-
Mobilarena
Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (szín, RGB, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2025 <<<
-
Qru
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)
Felmerült az igény egy CPU léghűtés kibeszélő topik iránt, ami megnyitásra került.
A jövőben itt csak a konkrét választással/vásárlással kapcsolatos dolgok kerülnek a kibeszélő topikba pedig a minden más (tesztek, vélemények, tapasztalatok).
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
D935öt nehogy, legalább annyira meleg. tetejében tetűlassú egy e2140hez képest is. itt a topikban már mindenkit az elváltásra bíztatunk azokról, nem véletlenül.
és akkor eljutunk oda, hogy ddr2 kegyetlen drága (2gigás modulok mindenképp), 4 giga ram meg ideig-óráig még elég... de már lassan kevés lesz. ddr3mas socket775 ritka, ami meg van, az jó esélyes, hogy tuningos volt, aztán 14-25ért adják. négy évesen, úgy, hogy a fene tudja, mit kapott.
socket775 halott, csak ez az apróban még nem tűnt fel az eladóknak, de sajnos a vevőknek sem... ok, egy q6600 vagy afölötti 8 giga rammal azért még bőven vállalható némi tuninggal, de azok alá meg lap, táp, hűtés, meg egyéb járulékos dolgok kellenek, és ebből a táp meg a hűtés még mindig annyira drága, mint volt újkorában. csak mondjuk egy 65ezres proci mellé a 16ks táp meg az ugyanennyibe kerülő procihűtő még valahol elfogadható is volt... a Ds pentiumok meg max gyűjtőknek valók: melegek, lassúak és amennyire olcsóak, legalább annyira pörgetik a villanyszámlát.
humbuktomi: procifüggő, tuningra nincs garancia. ha megvan a batch és a VID (AMDnél is van, ugye?), abból már lehet tippelni.
normális vízhűtés olyan 40-50knál kezdődik, legalábbis az EKLek annyiért mennek. minden alatta játékvíz, ami htpckbe jó lehet (ha tényleg nincs hely a hűtésnek), de egyébként kerülendő.
Brocken jó, picit jobb a 212nél és apróban 8 körül mozog, annyiért vállalható.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja, hogy a fórumozóknak segítséget nyújtson processzor léghűtések kiválasztásához. Kérdezés előtt kérlek töltsétek ki az összefoglalóban szereplő 6 pontos kérdéssort, amivel az ajánlást segíteni tudjátok. Ebben a topikban nem foglalkozunk kompakt vízhűtésekkel (AiO).
- Teszt DeepCool AK400 Digital: hűtés extra kijelzővel
- Teszt DeepCool Assassin IV: egy igazán különleges toronyhűtő
- Teszt DeepCool AK500 hűtő: elegancia magas áron
- Teszt Megvan-e 250 watt? Jonsbo HX6250 hűtő tesztje
- Teszt DeepCool AK400 hűtő: elegancia és hatékonyság
- Teszt DeepCool AK620 hűtő: színes LED-ek nélkül is megkívánjuk
- Teszt A Zalman CNPS20X trónfosztásra tör a léghűtések piacán
- Teszt Noctua NH-U12A: a hűtők új királya?
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! ÚJ 27% 3 év AMD RX 7900 XT / 7900 XTX készletről KAMATMENTESEN!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- 127 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest