Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minikahona

    tag

    válasz Speed® #90429 üzenetére

    Néztem a weboldalukon. Engem az zavart meg, hogy ezen a rajzon a D15 közéső és külső ventilátora egy magasságra van rajzolva. És a magasságra 165mm-t ír. Ez olyan mintha a középső is 165 magasan lenne.
    Viszont a D15S-nél ezen a razjon ugyan olyan magasra van razjolva mind a kettő, viszont csak 160mm-t írnak. Persze mind a kettőnél ott van a megjezésbe alul, hogy a külső vent állása hatással van a max magasságra, de akkor mért írja azt hogy alap esetben az egyik 165 a másik meg 160mm? Nekem így az jött át hogy a sima a külső hűtő nélkül is 165 lenne, míg a D15S csak 160mm, holott egyforma a kettő.
    A lényeg hogy nem akarok úgy járni, hogy megveszem és nem fér be a házba. Ha azt mondjátok hogy a D15S egy vagy kettő 120mm-es külső ventivel nem lesz magasabb mint 160mm, akkor megveszem. Ja még annyi, hogy hűtő nélküli DDR4-es G-Skill Aegis ramjaim vannak, elveileg ezek 32mm-esek, szóval azok talán nem okoznak gondot.
    Bocs ha értetlenkedek, csak nem akarok rossz döntést hozni.

    We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

Új hozzászólás Aktív témák