Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minikahona

    tag

    Sziasztok! Nem tudom hogy valaki feltette e már korábban ezt a kérdést, ha mégis bocsi, a keresővel nem találtam rá választ.
    Szóval hűtőt szeretnék venni, és a Noctua NH-D15S-t néztem ki. A hivatalos oldal szerint ennek a magassága 160mm és ez így jó is volna a gépembe. Viszont azt nem értem hogy a sima D15 miért magasabb, a hivatalos oldalon 165mm-nek van írva. Néztem a neten összehasonlításokat a kettő között, és a hűtőbordák egyforma magasnak tűntek. Jól gondolom, hogy a sima D15 csak a plusz 140mm-es külső hűtő miatt magasabb, mert azt feljebb kell tolni a RAM-ok miatt?
    A tervem az volna, hogy veszek egy fekete D15S-t majd hozzá egy vagy kettő Arctic P12 PWM 120mm-es hűtőt (úgy hallottam ezek jók). Így elvileg a plusz hűtőkkel sem volna 160mm-nél magasabb a D15S. Jól gondolom?

    UI.: Eredetileg egy Scythe Fuma 2-t szerettem volna, de azt nem lehet sehol se beszerezni sajnos.

    We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

Új hozzászólás Aktív témák