Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • von toth

    tag

    Ma voltam egy Renault szalonban és megnéztem a Daciákat ha már arra jártam. Na, most erősen revideálnoom kell előző nézeteimet, miszerint három millából ezt kell venni,

    Úgy kezdtem, hogy alánéztem az elsőnek (sandero stepway), ami ott volt, az biztosan nem lesz 15 éves. AZtán folytattam a beszállással. A kilincs már eleve borzasztó, de ezt még meg tudnám bocsájtani, ha belül nem lenne ugyanez a műanyag. Ami a kormányt borítja, az szintén borzalmas. csak másféle. Ami nagyobb baj, az a vezetési pozíció. Az ülésmagassággal nem játszottam, de a pedál-kormány távolság nem kicsit kényelmetlen. Én sem vagyok egy nagy autóvezető, néha feldob, néha nyűg, de aki minimálisan is szeretett valaha autót vezetni, az ordítva száll ki ebből. Az ülések más most gagyik, a szövetre kíváncsi leszek negyven fok melegben, de nagyobb probléma, hogy semmilyen tartása sincs. A legjobb dolog a csomagtartó volt, ott nincs kecmec jó is az ajtaja, nagy helyek vannak, valszeg pakolni is jó lesz benne. És ebben ki is merült. Még jó, hgy egy eladó sem ért rá....

Új hozzászólás Aktív témák