Hirdetés

Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    válasz lsc #16362 üzenetére

    Ez szép meg minden, de kicsi. :( Sokat utazok, sok a csomagom. :(
    Előző hozzászólásom szerkesztettem, ha azt elolvasod, rájösz mi a baj vele, meg ennek más az ülése, szóval sportosabb ülés szóba sem jön sajnos(mellesleg gerincsérv mellé hozzájön a 178cm-es magasságom melé társuló 120kg-m is, igy sportos ülés nagyon bevág az ülepemen, ami szintén kényelmetlen, meg gerincsérv mellé deréktámaszos ülés, kinyomja a hátam.
    Amúgy Lexusra gondoltam még, de abból minimum GS, esetleg LS, de azt meg nem találok ennyiért 7 évnél fiatalabbat.
    Ráadásul mivel nemrég vettünk nyaralót ha akarnám se tudnék többet költeni, hitelt meg soha, semmi pénzért. :(
    Nem, valóban nem zöldséget szállitanék, de azt is elfeljtettem, hogy műanyag-ipari cégnél dolgozok, tárgyalásra ha kell vinnem egy-egy bemutató példányt, lehet ebben már nem férne el, peugeot is ezért vettem, de ez meg nagy, lomha, stb...Ezért is gondoltam nagyobb presztizs autókra.5-ös bmw pl már elég, de egy c merci nem biztos, de az viszont nagyon tetszik, de szerintem azt kilövöm. :(

    Integra: Egyenlőre még csak irányvonal kéne, de amint odakerülnék, hogy akkor legyen honda, megkeresem, köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Aktív témák