Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceripapa

    aktív tag

    válasz lorcsi #30018 üzenetére

    A te esetedben kicsit más a helyzet, mert neked van dVGA-d neki nincs, ilyen esetben pedig már az apu, föleg 5600k elég jó befektetés, vagy megvárja a Ricslandot és az is dob az árakon egy kicsit lefele,(10-20%) vagy megveszi az erősebb apukat.

    Neked igazából, sztem a felírt nyomvonalon kellene menned.
    Procinak:
    AMD Athlon II X4 750K 17-18k , ugye ezt már sokszor leirták hogy cpu szinten 5800k -t hozza, csak a gpu mag le van tiltva, 20k körül legfeljebb egy 2120-t kapsz, ami viszont lassabb és használt is.
    LAP: ASROCK FM2A55M-DGS 13k ide még lehet opciónak , ASROCK FM2A75M-DGS 15k
    RAM: 2* 4096MB DDR3 1600MHz CL 9 13k (corsair, kingmax, kingston)

    szumm: 43k~46k

    Illetve nem tudom mennyi idős a géped, de a TÁPMESTEREK sztem azt mondanák egy tápcsere is majd lassan beérik, ha már 5 év körül jár a táp.

    4850 azért zabál(ahogy Shellkretor is írta) rendessen :D később veszel mellé egy 650 gtx-t vagy 7770-s radeon-t , addig megprobálod elpasszolni a 4850-t .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák