Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz csibe1 #7916 üzenetére

    Igen az a baj, hogy igazán jó androidos tv box kell akkor már rohadt drága pl nvidia shield tv pro. Nagyon tetszene de 70000 Ft körül azért nem költök ilyenre. Apple tv 4 (nem 4k) szinte ingyen lett nekem és csak egy x96 max plus - t adtam érte beállítva coreelec-el. Így megérte és tetszik is de az új apple tv 4k 2021 is 70 - 75 ezer Ft ami már túlzás. Tény, hogy minőségi és úgy működik ahogy kell! Viszont hiányzik a chromecast így egy tévénél ott a mecool km6 deluxe és az Apple tv is és mindkettőt használom.

    Szeretnék egyszer egy mindenre jó android tv os-t futtató tv boxot (nekem ez tetszik tv boxon). Olyat ami rendszerszinten tud kandenciahelyes lejátszást netflixen, hbo go - n és mindenen és a kodi úgy működik szinte mint coreelec-en. Ja és chromecast is legyen de ez már általános android tv - n. Egy nvidia shield tv pro-t nagyon kipróbálnék, hogy olyan e úgy működik e mint ahogy képzelem. Lehet karácsonyra meglepném magam egy olcsóbb használtal. Az új árát nem vagyok hajlandó kifizeti érte. Apple tv 4k 2021 is tetszene(a mostani sima 4 hd is tetszik) lde akkor chromecast miatt megint kéne mellé egy chromecast - ot tudó készülék. Csak nvidia shield tv pro tűnik ilyen mindenre jónak és minőséginek.
    Bocs a sok szövegért 🙂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák