Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz mrzed #6550 üzenetére

    Nem hinném, hogy egy html/js/php szerkesztő, egyébként fizetős program jobban alkalmas szövegszerkesztésre, mint a notepad ++, persze egyéni preferencia kérdése kinek mi válik be.

    (#6544) jerry311

    Az RB4011iGS+5HacQ2HnD-hez annyit fűznék, hozzá, hogy elvileg voltak gyártási problémák vele(nem emlékszem, talán Redditen olvastam) és nand chip hiány is volt, állítólag ezért csúszott 2 hónapot a forgalmazása a sima RB4011-hez képest, hozzáteszem azzal semmi gondom nincs és ezért szereztem be mellé külön cap ac-t, mert később nem biztos, hogy egy helyre kerülne a kettő, hanem jó pár méterrel távolabb és az már októberben elérhető volt.

    Nem volt nálad áramszhünet vagy húztad ki a konnektorból rendes leállítás nélkül(winbox/paranccsal való kikapcsolás)? Mert az is kárt tehet a NAND chipben, elég ha írás közben az egyik kapu két állapot közt marad és máris olyan, mint a hibás szektoros HDD kb. vagy lehet csak egyszerűen tényleg gyári hibás, tesztelgesd, de lehet egy garanciális cserét is megérne, mert később sokat romolhat az állapota vagy valami optimalizáltsági hiba lesz, kevésbé valószínű, legalábbis a sima rb4011-nél nem tapasztaltam, ilyet.

    Én is úgy tudom, hogy a korábbi RB1100AHx4 alapokat használták és a cpu biztosan megegyezik, viszont más kérdés az optimalizáltság, pl OS: 6.43.6 - OS: 6.43.8-ban került be switch menüpont a winboxba ehhez a laphoz, azt nem tudom, hogy az RB1100-ban volt-e, de külön felfigyeltem erre a frissítés leírásában. Elképzelhető, hogy a RB4011iGS+5HacQ2HnD dedikált frissítéseket is fog kapni, mint a sima RB4011.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák