Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz biokill1 #3101 üzenetére

    Nem vitázni, de azért egyéb eszközökkel főleg Raspberryvel, TPLink-el nem említeném egy napon a mikit.

    10 évvel ezelőtt egy usb-s huawei E220 3g modem és egy hekkelt asus wl 500g v1 router -rel volt netem nyáron, ott simán benne volt a pakliban, hogy fél óránként router restart, mert ha nem a 3g modem fagyott le, akkor a routernek volt melege...
    Megosztottam a netet a szomszáddal, aminek az eredménye az lett, hogy időnként megjelent a sátramban kihúzta a routert majd visszadugta. Ha épp jobb dolgunk volt a nejemmel, szemérmesen nem nézett oda :D
    Sejtheted, hogy én is elégedetlen voltam mindennel, az akkori méregdrága 5Gb forgalommal, a sebességgel, a stabilitással, a szomszéddal, stb. :D

    Azután lett más net, majd 5 éve megint mobilnettel kellett megoldani a dolgot. Miki 751G (ami azóta 951), először zte 667 3g stick, majd valamilyen LTE stick, nem is tudom mikor fagyott le utoljára. Főleg, hogy miki scriptelhető és akár újra is indítja magát, ha a stick táp el/vissza adása nem oldja meg.

    Idén nagy valószínűséggel megint csak mobil net lesz, már előkerestem az lte stickemet, megy bele egy adat megosztó sim és teszi a dolgát. Biztos jó az SXT-LTE, nem akarlak lebeszélni róla, de hogy a stickes megoldás sem instabil már, azt szerintem mondhatom.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák