- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Bekékült a Pixel 10a
- Redmi Note 12 4G - valaki fizetni fog
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
kushwavez
senior tag
válasz
iater88
#36383
üzenetére
Akármit választok ki a biosban az elején mindig a clover jön be.
Ez biza érdekes. Tehát a BIOS nem talál semmi bootolhatót a Wines SSD-n és átugorva megy a másik SSD-re ahol a Clover bejön. Csak nem stimmel valami azon a Wines SSD EFI-n.
A windosos ssd-t nem engedi felmountolni, mert akkor bejön a Tuxera üzenete, hogy hibernálva van és ha purge-t nyomok, akkor megvan az esélye hogy az egész elveszik... A Terminal pedig ezt írja: Volume on disk0s2 failed to mount. If you think the volume is supported but damaged, try the "readOnly" option.
Az szerintem nem az EFI lesz. az EFI meghajtó az FAT32 és nem kell hozzá a Tuxera.a két meghajtónak külön EFI-je van. A maces SSD-n is van egy EFI (ált. disk0s1) - FAT32, 200 MB. A Windows-nak is van, ugye az a külön meghajtó, szintén EFI, FAT32, csak itt 100 MB (mondjuk disk1s1).
Ha nincs ilyen, akkor valami nem stimmel.elküldenéd a
diskutil listparancsra kidobott listát?Helyesebben a formázást megcsinálta, de utána azt írta, hogy "Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni, sem meglévőt találni..."
Igen, ezt a hibát kiszokta dobni ha két db EFI-t talál, nem tudja őket megkülönböztetni és errort dob. Ilyenkor két opció van, ignorálod az errort és továbbmész ha enged, vagy ahogy te is tetted, leveszed a másikat a telepítés idejére.Nekem nagyon úgy tűnik hogy egyszerűen valami nem stimmel a Win-es meghajtóval/efi-vel.
És most ahogy írom eszembe is jutott egy fontos kérdés... A Windows az MBR vagy GPT (GUID)??? Ha MBR, akkor meg is van a hiba. Formázd a Wines SSD-d GPT/UEFI módba, majd úgy mehet a GPT UEFI Wines telepítés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Jabra Speak2 75 MS Teams USB-bluetooth hangszóró
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3082
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


tlac

