Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Senator #35191 üzenetére

    Ref. kártya sapphire (110-ért vettem márciusban hardverapróról).
    Windows-ban leteszteltem: olyan szinten throttlingol tartós nagy terhelésnél, hogy majdnem sima RX 5700 szintet tud csak. Undervoltinggal már jobb a helyzet (gyárilag összes ilyen kártya túl sok feszt kap!), viszont egy 45+ perces game-session esetén elmelegszik így is és visszább veszi az órajeleket. Kb. 5-10% teljesítménytől esik el így a kártya.
    Lehet h "fura", de mac-en wow-ozok :DDD , 1440p 10-es grafikán 75%-on terheli a kártyát 145fps-es maximumra állítva. (144Hz-es g-sync-es monitorom van amd kártyával, így igazából nincs képtörés)
    Ahhoz már nem volt kedvem, hogy bios szinten állítsam be a feszültség és órajel-értékeket, hogy mac-en is optimalizálva legyen a kártya, akadásmentes a játék, nekem nem kell több :)
    Civilization V-tel nyomultam még egy darabig online, kiderült h mac-en csak mac-esek ellen rak össze, és mindenki 2013 körüli iMac-ről nyomta, esélyük sem volt, kb. mire betöltötte nekik az új kört, én mindennel léptem :)) (aki nem ismerné a játék online részét, kb. az a lényeg, hogy a kör elején kinek a lépését adja be előbb a rendszer, ezért én csak clicking-game-nek nevezem...)

    A lag, amiről "beszélhetsz", én azt az UHD 630-nál éreztem. Elsőre jó, de közben mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák