Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz tlac #30406 üzenetére

    aszittem helyes úton indulok el oszt közbe vakvágány ,-DDD
    nem baj ... a vakvágány is hangulatos hely ... sok virág nyílik a kövek közt .... lehet bóklászni ... nem kell attól tartan h jön az intercity 200-al .... csakhát .....

    amint hazaérek (másfél óra kotsikázás - jobb esetben csak ennyi ... ) meg a kiskutyáim 12 óra távollét után adnak néhány percet csesztetni a gépet, megcsinálom, .... köszönöm .-)))))
    még a végén mingyá el lehet kezdeni csinálni az osx usb telepítőt ....

    (#30405) Mr.C:
    " ... mert ez amit csinálsz -számomra- követhetetlen. ... "
    gondoltam is hogy nem lesz érthető :B , hiszen én se tudtam már micsinálok mikor be-bootolt a vmware ... csak nyomogattam mindent, mint 5 éves gyerek az atomerőmű irányítópultjánál ..... h menjen már ... oszt eccercsak feltünt az alma .... oszt mire 45(+/- 300) -öt pislogtam .... át lett húzva ...
    .-/

    (#30404) ThuG4LifE:
    nincs már hátra mint előre .-))))

    már a sierra.iso -t letölteni google drive-ról is egy heroitikus küzdelem volt - melóhelyen arra nem volt időm, hogy észrvegyem, pampog a pendrive, hogy too big for this filesystem .... itthon le akartam tölteni ..... google.drive -ban nincs copy link, nem lehet átadni download managernek ... kétszer szakadt meg a net mikor tölöttem le... 3.jára elfogyott a mobil-keret, de életben maradt a letöltés, csak épp 20 kbyte-al, akkor meg ne szakadjon 7,2 gb-nál vettem 2300 ft-ért még 5 gb-ot ... lejött, asszem 3 óra volt .... (összesen megszakadásokkal együtt 4) pendrive-ra ki ... persze nem kellett volna ... hát így élünk mi :DDD és ez csak a sierra.iso letöltése volt :DDD azt hogy a win10 -hez volt egy 10 órás partició resize, majd egy 5 órás particio move, majd asse használt, le kellett gyakni az egész hdd-t .. melóhelyen ... usb2.0 - usb 2.0 - 450 gb - 12 óra - amíg ez a másolás tartott, feltettem egy 2,5"-os 400 gb-os 5200 rpm-es hdd-re .... csak próbaképp ... ez a próba ki is nyírta a kis hdd-t .... kereplés, majd rommá fagyás ..... jameg a win10 is 3-jára jött csak le ... az is kétszer megpustul download közbe - ... meg h hány win7 ment már fel .... meg repült ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák