Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    válasz bango #402 üzenetére

    "Openmaps-et használom de most már sokadjára vitt be az erdőbe"

    Egy túratérképnek ez a feladata. :C Bocsi, ezt nem hagyhattam ki.

    Komolyra fordítva a szót: Én ugyan főleg a Bükköt/Mátrát/Zemplént járom, de még soha nem vitt be az OpenMaps elzárt területekre, pedig már párezer km bennem van az évek során. Pontosabban hazudok, mert pl a Bélkőre Bélapátfalváról az apátságtól 2 lezárt sorompót is meg kell kerülni, de ott gyalogosan és bringával lehet menni, tanösvény is van. Ugyanez a helyzet a Felsőtárkány Varróháztól induló erdészeti úton ami a Stimec vagy Samassa ház felé visz, ott is sorómpóval van lezárva de gyalogosan és bringával használható.

    Feltételezem az OpenMapshoz a hozzá való "Lefedés" is le van töltve és a megfelelő módon (pl bringa) tervezed az útvonalat. Ha minden stimmel nincs több tippem.

    Ahogy előttem is írták próbáld meg a TuHu-t, bár azt nem írtad, hogy mivel gurultál (gondolom bringa).

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák