Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #67859 üzenetére

    Én mivel kerültem a képbe? 1 évig Mint-en dolgoztam.

    Már nem tudom pontosan, de valamit írtál, gondolom arra reagáltam. ;] Tudom, hogy Mint KDE-vel dolgoztál, ebbe nem is kötöttem bele, hogy akkor mi bajod van vele.....(pedig akartam....)

    Olvastam tőled meg másoktól is, mennyire komplikált azóta a Mint-re felrakni a KDE-t, most gondoltam egyet és kipróbáltam pár leírást, végül is második nekifutásra már tök egyszerű volt, de tény, hogy míg odáig eljutottam..... :N

    Nekem tényleg jól fut a plasma, az addig meglévő programok is teljesen olajozottan futottak, volt olyan, hogy elfelejtettem, hogy Plasma-n vagyok és használtam a Gpartedet meg más legacy appot is. Kubuntu-desktopot nem raktam fel, így sok KDE-s progam nincs is fenn.

    Az, hogy párhuzamot vontam az általad említett Mint KDE bug és a Manjaro-s iwlwifi, glibc probléma közé, szerintem természetes reakció volt tőlem, mert én ezt tapasztaltam. Tudom sokan rossz szemmel nézik, de nem fikázni akartam ezzel más KDE-s disztrót, egyszerűen ha gond van vele, azt le kell írni. Ennyi. Sose fikázok légbőlkapottan, előbbire is van legalább 20 kapcsolódó hsz, ami ezzel foglalkozik. A Manjarot is kedvelem egyébként, más tészta, hogy nem tudom használni, mert meguntam a folyamatos GRUB rendberakást a kernel panic-ja miatt.

    (amúgy meg quasi PH közszereplő vagy, téged bármikor emlegethetünk) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 24eft 0TB írás, gyártói garancia

Új hozzászólás Aktív témák