Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALFA

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #60755 üzenetére

    Most ismet van egy kis idom, a kovetkezo a helyzet.
    Amikor gond volt, akkor cpu teljes terhelessel ment, kiderult, valami xorg okozta.
    A kernelben sikerult visszallni egy elozo verziora, de ott csak kis valtozas volt (talan 043 volt es most 037, vagy hasonlo.) es most a ff-t is visszaallitottam 45.02-re, nana, hogy ezuttal torolte az osszes konyvjelzot, mig frisiteseknel nem bantotta oket.:-(

    Az indulo programok mindegyike be volt pipalva, azok nagy reszet kivettem, most probalgatom, hogy mire van szukseg a gep indulasakor, eleg keves info van, igy csak talalgatok. Az udvozlesre nincs, abban biztos vagyok, a tobbi tucatnyinal most jatszogatok.

    Most xorg tartosan 15-20%-on van, a ff 15-rol indul, es egyebekkel egyutt cpu terheles 50% kornyeken van, idonkent hullamosan ff felugrik 75%-ra, majd visszaesik, tehat ff fogja a cpu-t.

    A letoltesek hektikusak, ures weboldalnal is csinalja idonkent, alig par weboldalt nezegetek, egyszerre csak egyet, tehat nem a weboldalak tartalmat tolti le elore. ahogy a korabbi kepen lathato, mindig hirtelen, tuskeszeruen van valami letoltes, mig a cpu terheles lassabban ingadozik.

    Az ubuntu sw centre-t elinditva cpu terheles azonal es tartosan 100%-ra szogezodik, ff nem fut olyankor, tehat a xorg es egyebek feletti reszt mind elhasznalja az a progi, gyakran 68%-ot is fog a cpu-bol, gondolom, az a szabad maximum.

    Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

Új hozzászólás Aktív témák