Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz BoB #56838 üzenetére

    "marketing írásokat kéne inkább nyomatnotok."

    Ezt neked írtam volna? Ja nem ,nagyobb rész Smiley komának inkább, ilyen ez a közös válasz dolog. :)

    A kezdő topikban már nem lehet ajánlani semmit sem ha az nem fából van és faék formájú amúgy sem.

    Dehogynem, ha kezdőknek való és mindenki ért hozzá valamilyen szinten. Anno sokan nyekeregtek az összevont kezdő topik miatt, így aminek van külön topikja, azt kár lenne idehozni. Az Ubi és a Mint kivételével, mert ezek igazából a kezdők disztrói, bárki bármit is mond. Képzeld el, ha valaki benyögi valamelyik szerinte kezdőknek is való disztró nevét és napok múlva jön a kezdő a kérdéseivel......ugye aki benyögte a tippjét, valahogy nincs a fasorban sem. Mit szűr le a kezdő Linuxos? :F Azt, hogy mekkora sz*r topik ez a kezdő Linuxos topik, mert senki nem segít neki, csak mondanak egy disztró nevet és kész.

    Te sosem ismered el ha tévedsz....

    Dehogynem! Volt már ilyen szerintem. Jó, mondjuk nem emlékszem...de várj már, mikor vagy miben tévedtem már megint? :P

    A katonai iskolák nekem semmi olyant nem tanítottak, amiben ne lettem volna már tök profi azelőtt is. :Y Ha mégis, azt már rég el is felejtettem......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák