Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz herdsman12 #42362 üzenetére

    Kedves kollégám remélem nem sértelek meg ezzel a köszönésemmel? :) :R Herdsman12

    Felém irányuló szándékodat köszönöm hogy segíteni szeretnél és üdvözöllek most itt. :) :R
    Most találtam egy perce egy jó disztrót>> lxle-12.04.5.iso , ezen a néven és most kezdtem DVD+ra újraiható lemezre ki írni, hogy melyik Linux butu, nem tudom már a működésének is örülnék.
    A célomnak megfelelőnek látszik a képek alapján és reménykedem abban hogy végre be is fog bootolni már drukkolok, összetett kézzel, hogy végre nekialhatok gépelni, autodidakta módon mert, így csináltam mindig és bevált a módszer nálam is .
    A tanulásban nagyon gyakorlatiasan szeretek hozzá állni a dolgokhoz, mint most is eszt teszem mint midig.

    A lényeg most döbbentet meg valami nem kompatibilitást fedeztem fel, idáig is sejtettem de a hiba misztikus jellegű, igen meg is döbbentet mostan rendesen mondom is.
    A lényeget nagyjából visszaidézve mondom, totál bizonytalan lemez írás, pedig írom új meg is kímélt állapotú, pendrive-ot, írására vettem már vadi újat, ami 1- hetes nincsen még, vagy van más is értem, de az a lényeg hogy soha nem megy a bootolás és ezért a telepítés kizárva és kó kó vagyok már most is még?

    Akkor mondanám DVD+ra tenném az imiget, el is inditotam írási folyamatot és írom kidobta, a lemezt azzal az üzenettel hogy DVD-ra tudja csak írni és ezért, döbbentet meg valami nem kompatibilitás lehet biztosan 100% kiderült most biztosan igazam lehet de ez kérdőjeles???
    Iso fájlokkal kapcsolatban itt meg is kérdeztem a topikbam hogy elképzelhető? e hogy hibás minden állomány.
    Kaptam rá válaszokat ki is próbáltam összes leehetőséget és csak kudarc ért mindig, de most derült-fény rá hogy jó irányban gyanakodtam.

    A lemez írása most készült el végre beteszem gépembe és nem hiszed, vagy hiszitek el én sem látom van autó boot ja?? és most, bejön a választó menü.
    Kiválasztóm hogy Live cd módban bootoljon, induljon el és láss csodát végre folyamatosan dolgozik DVD olvasom, és most míg írom válaszomat bejött valami kép, egy pillanat türelmet kérek oda ugrok rögtön Amigám mellől Pc-hez.
    Láss csodát én is meg mindenki más is, asztal csodásan szép, jól kidolgozott grafikus képernyő, igényes tervezéssel és képernyő bal szélére húztam egeremet, és függőleges rendezett sorban előugró menüsorral, rendelkezik, mint mekinél OS 10.-en, látható megoldással működik.
    A témát egyenlőre azzal zárom le hogy más Iso-knál mia az eltérés.

    A megoldást erre, most sem tudok mondani, de biztosan mondom már 100%-ra, Iso-t más módon kell írni.
    A felajánlásodat köszönöm hogy kölcsön adnál, egy pendrive-ot is nekem ismeretlenül is.
    A min Lubuntu LTS 32-bit telepítő van.
    Tuti, hogy működik mondod, a napokban telepítetted, mivel írtál penre os-t is, beleszámitva hogy képbe is legyek.
    A gépem konfigját ide teszem alulra kicsit hosszú lesz bő infóval és búcsúzóm jó ét, többit megbeszélhetjük priviben, ha nem rabolom idődet dumcsival is.

    Az alaplapom GA-MA69VM-S2-es;AMD Athlon 64 X2, 3000 MHz;GeIL CL4-4-4DDR2-800-as-ram;MSINX8800GT-E-videokártya;Képernyő 1280 x 1024 55 Hz-es;Chieftec GPS-550AB-A 550W-os táp.

    Érzékelő tulajdonságai
    Érzékelő típusa ITE IT8716F (ISA 228h)
    GPU érzékelő típusa Analog Devices ADT7473 (NV-I2C 2Eh)
    Alaplap neve Gigabyte MA69G / MA69V Series
    Burkolatba behatolás történt Nem

    Hőmérsékletek
    Alaplap 45 °C (113 °F)
    CPU 27 °C (81 °F)
    1. CPU / 1. mag 42 °C (108 °F)
    1. CPU / 2. mag 42 °C (108 °F)
    Aux 48 °C (118 °F)
    GPU 57 °C (135 °F)
    GPU memória 49 °C (120 °F)
    GPU környezete 38 °C (100 °F)
    WDC WD3200AAJB-00J3A0 44 °C (111 °F)

    Hűtőventilátorok
    CPU 1513 RPM
    GPU 1550 RPM (56%)

    Feszültség értékek
    CPU mag 1.344 V
    +3.3 V 3.360 V
    +5 V 4.946 V
    +12 V 11.904 V
    +5 V készenléti 5.027 V
    VBAT telep 2.928 V
    DIMM 1.888 V
    GPU mag 1.050 V
    GPU Vcc 3.347 V
    A config állapota 1000%.os fagyásmentes működéssel, "Win...p", alatt is, tuningolva nincsen, alapbeállításokon primán működik minden, monitorom Fujitsu Siemens 1280x1024 max felbontást tud, állapota szép mert vigyázókra mert nekem jó.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák