Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NovaBlue

    aktív tag

    válasz #25954560 #4101 üzenetére

    Hali!

    Ellső körben azt szeretném elérni h restart után induljon el ujból mert ha restartolok akkor rámegyek a GRUB initómenün az ubi-ra és onnantól kezdve fekete kép :F .
    Safe módban vagy mi a neve biztonságos módba elindul ugye parancssorral de nem lehet X környezetbe lépni.Aztmondták pár hsz-el feljebb h akkor csinál ilyeneket mikor valamivel nem kompatibilis.(sztem a vidkarival ha ninem jön be kép sem Mobility RADEON HD2400XT).
    4* telpitettem ujra.
    1.telepit frissitések fel-->restart fekete kép....
    2.telepit,frissitések fel valamiylen unix nyomtatódrivernél megálla a frissités (asszem cups vagy ilyesmi) semmi reakció lefagy restart---> fekete kép...
    3.telepit, ati honlapról leszedtem a drivert felraktam --->restart fekete kép...
    4.telepit restart --->fekete kép

    Mandrivával is próbálkoztam ott meg a hálókarik nem müködtek, vezérlőpult->hardver ott felismeri őket névszerinnt is de nem lehet konfigolni.

    Az ati honalapjáról leszedett driverben nincs a támogatási listán a vidkarim :F
    De attól függetlenül akármit csinálok és restartolok akkor nem áll fel ujra még az sem jön be h kérje a az accountot ill a jelszót.

    bye

Új hozzászólás Aktív témák