- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Netfone
- Kezünkben a Honor Magic V5
- Telekom mobilszolgáltatások
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Elindult a Qi2 25W tanúsítványok kiosztása
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!
Új hozzászólás Aktív témák
-
*H*
aktív tag
válasz
olasz69 #64466 üzenetére
Biztos nem ez okozza a memória hibát.
Egyébként már a BT 1.2-es szabványtól létezik az AFH (Adaptive Frequency Hopping) ezért kevésbé érzékeny az interferenciára, de ez nem zárja ki teljesen, mivel rengeteg eszköz használja ezt a frekvenciát. A leírásokban azért van jelezve, mert előfordulhat. Ha nem lehetne egyáltalán elkerülni, akkor semmi értelme nem lenne manapság már használni, hiszen biztosan gondot okozna a sok készülék bizonyos helyeken, ahol tucatszám vannak. Nem csak egy háztartáson belül, hanem pl. egy társasházban a közeli szomszédoknál is. Az ajánlásokat betartva nagyobb az esély az esetleges interferencia elkerülésére. -
*H*
aktív tag
válasz
Killerlaca #64448 üzenetére
A hálózaton keresztül nem éred el a TV-re csatlakoztatott pendrive-ot.
1. Használható net kapcsolat nélkül is természetesen, nem kötelező kapcsolódni az internetre.
2. Minden magic remote az adott évben kiadott kompatibilis szériához használható, ezért valóban nem fog működni a tavalyival sem egy 2015-ös készülék.
3. BT-n kommunikál a vevővel. Bizonyos funkciók infrán (bekapcsolás, csatornaváltás). Ezekkel tudod bekapcsolni a készüléket. Ezután, ha kipróbálod pl. a takaró alól vagy másik szobából, akkor is működni fog minden funkció.
A készülékben egy Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n + BT 3.0 modul van. Amelyikben nincs, ahhoz venni kell egy külsőt, amennyiben támogatja. 2,4GHz-en sok egyéb eszköz is működik a 2,4GHz-es routereken kívül is (mikrohullámú sütők, vezeték nélküli telefonok, stb.), ezek mind okozhatnak interferenciát.
-
*H*
aktív tag
válasz
Lacielvtárs #64390 üzenetére
Érdemes. A 05.00.04-et visszavonták, a 05.00.15 a javított verzió. DLNA-n a hangsávot ezzel is tudod váltani.
-
*H*
aktív tag
válasz
Beni2360 #63431 üzenetére
1997 óta nem él az a rendelet. Már nincs olyan jogszabály, amely ilyen kötelezettséget írna elő a kereskedőnek. A vásárlástól való elállás joga csak távollevők között kötött szerződés esetén él.
A 3 napos főszabály szerint a terméket kicserélni csak hibás termék esetén köteles a kereskedő, A vételár visszafizetésére pedig akkor kerülhet sor, ha sem a termék javítása, illetve kicserélése nem lehetséges, vagy ezeket a kereskedő nem vállalja, vagy nem tudja kielégítően teljesíteni. Persze a kereskedő saját maga dönthet úgy, hogy például a vásárlói elégedettséget szem előtt tartva kicseréli a visszavitt hibátlan terméket vagy visszafizeti a vételárat, azonban erre nem köteles. -
*H*
aktív tag
válasz
_Dumber_ #62822 üzenetére
Létezik magasabb verziószámú 03.30.02, de ez egy júniusi béta, a 03.20.25 újabb augusztusi.
Ha készülék nem találja a 04.00.15-öt, akkor az online frissítési szerveren még nem tették elérhetővé, előfordul az ilyen. Vagy fordítva, a TV már megtalálja, a honlapon meg még nem elérhető. Töltsd le és frissítsd USB-ről.
A 03.20.51-ben mi a webOs verziója? -
*H*
aktív tag
válasz
huncutka1029 #62819 üzenetére
Elérhető az LG szerverén közvetlenül is a mi régiónkhoz:
-
*H*
aktív tag
válasz
Intelligencs #62470 üzenetére
Sehogy. Nem támogatott az új, webOS 2.0-ás modelleken. Ezért nem találod az appot sem.
-
*H*
aktív tag
válasz
yvsmad #62428 üzenetére
Ha a 05.00.04-re akarsz downgradelni és azt másoltad be a htdocs mappába, akkor azért nem sikerül. Ahhoz kellene még egy fájl ami az adatait tartalmazza. Egyszerűbb, ha a 04.45.25-re állsz vissza és utána frissíted a 05.00.04-re. A honlapról letöltött USB nem jó, az NSU fájl kell hozzá.
LB-hez:
LB 04.45.25Ezt a fájlt másold mellé a htdocs mappába:
Ha kész mehet az online frissítés keresése és letölti a legújabbat.
(#62430) Pumma
A bemenetválasztó eddig is előjött hosszú nyomásra az 123/input gombbal. Azért van rajta két funkció jelölve. 123 rövid nyomásra, hosszú pedig a bemenetek. Ugyanúgy, mint a némítás/AD gomb. Rövid némít, hosszú a hangos leírás bekapcsolása.(#62443) embe
Pontosan ugyanaz a webOS 1.4.(#62445) BodyGekko
Direkt kipróbáltam a kedvedért, működik a downgrade. 05.00.04-ről visszaálltam 04.45.25-re, majd online frissítés megint 05.00.04-re. -
*H*
aktív tag
válasz
Lacielvtárs #62343 üzenetére
09.21-től ígérték, azaz mától elérhető. Ez ugyanaz az utolsó verzió ami 3 hete elérhető nem publikusan, tapasztalatok már vannak vele. Itt a fórumban is többen használják az elérhetősége óta. Ahogy írták, akinek nem volt telepítve ma már felajánlotta.
(#62344) Gtaati
Szerintem jobban jársz, ha nyomsz egy downgrade-et. A verziószám nem biztos, hogy akkorát ugrik majd, tehát akár várhatsz vele sokáig is és nem lesz magasabb amit simán telepíthetsz. De persze előre nem tudni mikor és milyen számú jön majd ki. A 05.10.02 fejlesztői változat nem települt online engineer módban sem, a 05.00.04- viszont igen.(#62346) Rico45
Az az utolsó publikus webOS 1.3 volt, arra biztosan fel tudod telepíteni. -
*H*
aktív tag
válasz
direwolf #61751 üzenetére
Nem ugyanaz a két fájl. Az hálózati frissítőfájl, amit a készülék online tölt le az NSU (Network Software Update) kisebb, mint az USB frissítőfájl. A hozzátartozó fájlban a néven kívül más adat is van, ugyanúgy nem fogja megtalálni, ha csak simán átnevezed. Úgyhogy töltsd le mindig az NSU fájlt másik gépen vagy kapcsolattal downgrade előtt, ha nem akarsz forgalmat generálni a mobilnetes előfizetéseden.
-
*H*
aktív tag
-
*H*
aktív tag
válasz
Neohero #61603 üzenetére
Hogy a publikus változat milyen verziószámmal jön ki, azt előre sosem lehet biztosan tudni. Az alapverzió biztos magasabb lesz, mint az előző publikus, de ugye nem csak egy számból áll a verziószám. Ha visszaolvasol az előző verziónál is ez volt, tehát már emiatt is lehet ilyenekre számítani a jövőben is. Azért esélyes, hogy most is a 05.00.x marad, mert pl. a 04.55.x-ből lett 04.45.x, akkor is a második szám 10-zel csökkent. Most pedig a 05.10.x változott 05.00.x-re.
Van routered, PC-d, TV-d. Parázni nem kell, megoldható a downgrade. -
*H*
aktív tag
válasz
Neohero #61601 üzenetére
Aki bétákat használ az tisztában van vele, hogy adódhatnak gondok. Ezt kell bevállalni vagy sem. Ha egy bugos béta kerül fel és attól elhasal a Tv akkor is mehet a szervizbe, erre is gondolni kell. Az esetlegesen szükséges downgrade csak másodlagos és lehet örülni, hogy egyáltalán megoldható.
Egyébként, ha béta, ha másik régiós verzió, stb., amelyiknek magasabb a verziója, nem frissíthető alacsonyabbra. Ez többször elhangzott már hónapokkal ezelőtt is, nem csak a béták kapcsán, de azoknál is nemegyszer. -
*H*
aktív tag
Valószínűsíthető, hogy kell majd az downgrade a hivatalos megjelenés után. Pl. a 04.45.x verziók megjelenése előtt is volt 04.55.x-ből is pár nem hivatalos FW. A megjelenés előtti változatoknál lett 04.45.x belőle, de újabb webOS verziószámmal, majd a végleges is 04.45.x lett.
Hogy downgrade kell az nem agyament ötlet, mert sehol nem tették publikussá a fejlesztői változatokat, ergo senki nem találkozhat elméletileg ezzel a problémával. Az utolsó hivataloshoz képest magasabb lesz a verziószám és minden gond nélkül települ. A 05.10.x verziókat a TV nem találta meg Engineer módban sem. A 05.00.04-et viszont igen és már több régióra elérhető, tehát gyanús, hogy ez marad az alapverzió, ha lesz is még fejlesztés. Akik pedig hivatalosan tesztelik, használják, fejlesztik, azoknak megoldott a különböző verziók cserélgetése.
Igen, simán frissíthető a béta is, de azt előre nem lehet tudni, hogy verziószámban visszalépnek-e a fejlesztési fázisban. Ha igen akkor marad a downgrade. Ha valaki ezt nem akarja megkockáztatni vagy nem tudja megoldani, akkor meg kell várni mindig a véglegest. -
*H*
aktív tag
válasz
Benoe77 #61567 üzenetére
Nekem be volt mindig kapcsolva a Simplink. PS3 van rákötve, néha arról néztem filmet vagy játszottam le zenét. Általában a routerre csatlakoztatott HDD-ről nézem DLNA-n keresztül a filmeket WiFi-n, de még memória gondom nem volt egyik FW verzióval sem. Akkor sem, ha a PS3 be volt kapcsolva és közben ment a DLNA is.
-
*H*
aktív tag
válasz
TaylorPro #61544 üzenetére
Nagy változást nem vettem még észre. Frissebb a webOS, de ez is 1.4-es. Gyorsmenü van. Tulajdonképpen ez egy újabb fejlesztés, csak a verziószám alacsonyabb, de volt már ilyen.
#61559 Tobika1
Tulajdonképpen, mint írtam nagy változás nincs. Viszont, ha pár hét múlva a publikus is ezt a számozást követi, akkor downgrade nélkül azt sem lehet majd feltenni. -
*H*
aktív tag
válasz
rongylab #61549 üzenetére
A 61. sorban ez áll:
ServerRoot "c:/LgDTVUpDater/apache"
Még mindig nem értem mit jelent nálad ez: "...az elérési út meg igy: lgdtvupdater/és a mappák...", meg ez: "...leírtam hogy hol. az apache/conf/httpd.conf fájl 61-ik sorában...."
Nem tudom mit és honnan töltöttél le, de az LgDTVUpDater_2015.zip-ben nem egy ugyanolyan nevű mappa van, hanem egy LgDTVUpDater könyvtár. Ezt kell a c:\-be tenni és kész.
-
*H*
aktív tag
válasz
BodyGekko #61516 üzenetére
Pedig működnie kell. LB szériához elérhető a 05.00.04-2504, viszont ennek a verziószáma kisebb, mint az előző volt. Visszaálltam 04.45.25-re minden gond nélkül, majd frissítettem a 05.00.04-re. Ezt már Engineer módban automatikusan megtalálta és online letöltötte a TV. User módban természetesen nem fogja, itt a fájl elérése:
A verziószámok kisebbek, mint az előzőek voltak, de a webOS magasabb. Ilyen már volt máskor is, a webOS verziószáma a fontosabb.
-
*H*
aktív tag
válasz
Sholom #60484 üzenetére
Ha visszakeresel a fórumban, többször is megtalálod a leírást, hogyan lehet downgrade-elni.
Hivatalosnak ez is hivatalos szoft., nem 3rd party, hiszen az LG a forrása ennek is. Még nem végleges verzió, nem került ki az oldal(ak)ra a letöltések közé. Volt már rá példa, hogy egy az egyben egy ilyen "béta" verzió lett a végleges, publikus is. Lehet most is ez lesz. Vagy fejlesztik még és más lesz a verziószáma.
Nekem volt javítva olyan készülékem, amin ilyen "béta" verzió volt (meg sem nézte a szervizes) és még a szerviztávról is beszélgettünk a szerelővel, hogy nekem másik van, mint neki. Biztos tudta, hogy nem a csatornákat kapcsolgatom vele.Ez nem befolyásolta pl., hogy a kijelző hibás-e vagy sem. Persze ettől függetlenül lehet, hogy egy másik szerelő beleköt.
-
*H*
aktív tag
válasz
direwolf #60453 üzenetére
Erre már lehet mondani, hogy érezhetően gyorsult. Bekapcsolás után hamarabb elérhetőek az "intelligens szolgáltatások" is. Nem mondom, hogy azonnal reagál a gombnyomásra, de több helyen nem csak placebo a gyorsulás. Általánosságban tényleg gyorsabb ez kijelenthető. Ahogy írták már, DLNA-n működik a hangsáv váltás és a felirat gomb is. Itt voltak néha gondok eddig. Kiszürkült és csak a film indításakor nyomogatva lehetett elkapni egy pillanatra, hogy előjöjjön a menü. A megfelelő kódolás beállításával az ékezetekkel sincsen gond.
Még nem volt olyan formátum eddig amit próbáltam és nem játszott volna le, így nem tudom, hogy változott-e a támogatás. Ami ment eddig és most is próbáltam, azokkal nem volt gond. -
*H*
aktív tag
Egymás mellett nem volt alkalmam kipróbálni két készüléket ezzel a verzióval és a 2.0-val, hogy minden menüt végignézve megállapítható legyen az esetleges különbség. Viszont emlékezetből a változások egyértelműen a webOS 2.0-ból ismerősek. Hogy van-e ami ebből az 1.4-ből hiányzik, azt jelenleg nem tudom megmondani.
(#60443) Gtaati
Egy pár LB szériásra tettem fel eddig. 650, 670, 730. Ez a frissítés UB szériához nem jó.
-
*H*
aktív tag
Pár napja elérhető az LG szerverén az új webOS a tavalyi modellekhez. Nem 2.0 a száma, de egyértelműen látszik, hogy ez már a beígért, újításokat tartalmazó verzió a 2014-es modellekhez. A webOS verzió 1.3-ról webOS 1.4.0-re (2501) ugrott és afro-arches helyett afro-ashley. Feltettem, hibát még nem tapasztaltam. Gyorsabb, új funkcók (csatorna váltáskor kiírja az aktuális műsort, my programmes, menü változások, stb.) Aki ki szeretné próbálni itt a közvetlen LG link:
-
*H*
aktív tag
válasz
olasz69 #59876 üzenetére
A te LB731V készülékedhez kapott gyári AKB73975761-es távirányítóval kompatibilis a Fully 8 RC. Az 1700-as kódot kell megadni a tv vezérléséhez. Így van esély, hogy ezután a TV+OK+255+0413 kombinációval a szervizmenü is elérhető, mint régebben, mivel a készülékhez jó ez a táv. Az eredeti szerviztávval is be lehet lépni pl. a 2011-es és a 2014-es modellek szervizmenüjébe is, nem változott a kód.
-
*H*
aktív tag
válasz
#94529552 #59608 üzenetére
Nem kívánom folytatni ezt a felesleges offolást, főleg nem erre a kioktató stílusra válaszolgatva. Ezt a szakmaiatlan hibás FW, rosszul kezeled, meg hasonlókat inkább hagyjuk. Más is írta, hogy működik nála és még további 5 készüléken is így van amin én néztem. Az utolsó hivatalos FW van most a készüléken, de szinte az összeset használtam már. Amelyikben rendezem a csatornákat, mindegyikben így volt. Ha nálad mégsem, az nem azt jelenti, hogy másnál csakis úgy lehet, mert itt vannak a példák, hogy nem. Ahogy huncutka is írta, pl. a Netcast-nál sem így volt. Lehet van valami oka, de te kizártnak tartod, mert nálad nem úgy van. Ez közel sem szakmai hozzáállás. Részemről befejezve.
-
*H*
aktív tag
válasz
#94529552 #59603 üzenetére
Valóban nem írtad a két ablakot, csak annyit, hogy "Így megy ez webOs1-nél is". Ez pedig azt jelenti, ha valaki elolvassa, hogy webOS1-nél is a leírtak szerint van. Ezen nincs mit másként értelmezni. Márpedig pl. egy LB650-nél nincs két ablak és nem beszúrja a csatornát, hanem kicseréli a kettőt. Ha a 10. helyen lévőt berakom az első helyre, a régi első a 10-re kerül.
Hogy jön ide a ChanSort opció? A készüléken való csatornarendezésről van szó, nem programmal a PC-n. -
*H*
aktív tag
válasz
#94529552 #59565 üzenetére
A webOS 1-nél nem így működik, az még az "old school" módszer. Eleve nem két ablak van és nem lehet többet kijelölni egyszerre. Pontosabban lehet, de akkor kiszürkül az áthelyezés gomb, így nem használható. Áthelyezéskor a két csatorna helyét kicseréli, nem beszúrja az áthelyezett csatornát.
-
*H*
aktív tag
válasz
huncutka1029 #59392 üzenetére
Ok, csak úgy írtad, hogy ettől függetlenül tudtad szerkeszteni a 2011-es TV listáját. Bár igaz, tulajdonképpen tényleg ettől függetlenül lehet, hisz ez nem arra vonatkozik.
-
*H*
aktív tag
válasz
huncutka1029 #59387 üzenetére
Ez az üzenet csak arra figyelmeztet, hogy a 2014-es webOS modelleknél a legújabb FW legyen, vagy legalábbis a jelzett verzióknál magasabb a készüléken. Ha alacsonyabb a verzió, importálás után random átrendeződhetnek a csatornák. Nincs összefüggésben a régebbi modellekkel.
Beni2360
Ahogy írtam, nem azt írja, hogy frissíts, csak figyelmeztet a fentiek miatt.
Itt van újabb ChanSort:
ChanSort 2015-06-13 -
*H*
aktív tag
válasz
Beni2360 #59374 üzenetére
Kódot nem adtál meg, a 0000 a gyári PIN. Abban az esetben kéri a kódot, ha a Beállítások - Biztonság BE van kapcsolva. Ha ebben a menüben nem zároltál csatorná(ka)t, alkalmazás(oka)t, bemenete(ke)t akkor is kéri a kódot amikor a csatornák menübe akarsz lépni. Ha kikapcsolod nem kér semmit.
-
*H*
aktív tag
válasz
Rezuhu #59367 üzenetére
Nem kell üresnek lennie, jó a FAT32 és az NTFS is (ahogy a szoft frissítésnél szintén) és lehet akár 16GB-os. A 0000 kódot nekem még egyik készüléken sem kérte. Csak klikk a TV az USB-re lehetőségre, majd jelzi, hogy kész.
Lacielvtars
Én a visszajátszás elején vettem észre néha, hogy kicsit akadozott egy rövid ideig, de utána már jó volt. 2,5" 500GB-os Toshiba HDD. -
*H*
aktív tag
válasz
cidalain #59123 üzenetére
Lehet, hogy te nem jelentenéd ki, de attól még Direkt LED-es az összes méretben. A kérdés ennyi volt, a rövid válasz meg ez, felesleges sorok nélkül amik általános találgatásokat taglalnak. Hogy te a honlapok esetlegesen hibás vagy hiányos adatai alapján nem tudod a választ még nem azt jelenti, hogy nem lehet tudni.
-
*H*
aktív tag
válasz
Intelligencs #59117 üzenetére
Direct LED-es.
-
*H*
aktív tag
válasz
spiritex #58862 üzenetére
Általánosítani nem lehet, ez gyártó és szoft függő is. Pl. az LG LB650-nél, ha vége a filmnek kezdi elölről. Pontosabban, ha az adott mappában csak egy film van akkor azt indítja újra, ha több, akkor ugrik a következőre. Tehát, ha a film(ek) külön mappá(k)ban van(nak) akkor "magától" működik a dolog.
-
*H*
aktív tag
válasz
aram01 #58751 üzenetére
A vicc inkább már az, hogy "nem kell frissíteni, ha jó", "inkább ne nyúlj hozzá, jobb a gyári", stb. Először is a frissített is "gyári", nem egy bizonytalan eredetű forrásból származik. Veszel egy készüléket év elején, én meg fél év múlva és gyárilag más, újabb FW van rajta. Mindkettő "gyári", akkor most melyik a "jobb"?
Igen, egy szoftverben lehetnek hibák, ez már csak ilyen, de egyik gyártó sem azért adja ki, hogy direkt elrontsa a készüléket és tudatosan bugokat tesz bele. Oka van, nem csak a verziószámot frissítik, hogy úgy nézzen ki, foglalkoznak a termékkel. Nem kötelező a frissítés, valóban lehet bug is benne (ahogy az előzőekben is), de úgy kezelni, mint az ördög találmányát azért túlzás. Esetleg vár az ember és aki hamarabb frissített tud nyilatkozni, ha tapasztal valami rendellenességet a szoft működése közben és megvárja a következő kiadást amiben javítva lesz. Vagy akkor soha semmit nem frissít. Se routert, se telefont, se semmit, amit lehet, mert biztos "csak rosszabb lehet". Ha meg egyszer bele is fut egy hibába, az nem azt jelenti, hogy minden egyes frissítés gondot okoz majd. -
*H*
aktív tag
válasz
Stunts666 #58590 üzenetére
Ezeknek a készülékeknek azonos FW fájljai vannak. Ugyanazt töltöd le, a link egy helyre mutat. Egy hibás fájl volt és amelyik készülék oldalán az volt linkelve egyiket sem lehetett kicsomagolni. Ez a 04.45.04-es volt. Most javítva visszakerült.
A kérdés az, hogy a fórumtárs által említett 04.45.25-öt hol látta a weboldalon a letöltések között? -
-
*H*
aktív tag
válasz
yodamester10 #58140 üzenetére
Egyik kikapcsolt TV sem tud felvenni.
De működik amire gondolsz. A készenlétben lévő ("kikapcsolt") készülék bekapcsol és rögzíti az időzített felvétel. A képernyőt nem kapcsolja be közben és természetesen a hangszóró sem szól.
aram01
Egyedi formátumot használ, PC-n nem látod a tartalmat, lejátszani sem tudod. Visszanézni is csak azon a készüléken tudod amelyiken rögzítetted, de pl. egy alaplap csere után már azon sem.
Egy tuner van, ezért azt kell nézned amit rögzítesz éppen. -
*H*
aktív tag
-
*H*
aktív tag
válasz
#94529552 #57976 üzenetére
Az még csak nem is WiFi direct, ami szintén közvetlen kapcsolat lenne az eszközök között. A "jobb gomb > lejátszás a TV-n" a médiaadatfolyam-továbbítás. Ez nem közvetlen kapcsolat, ennek feltétele az eszközök azonos hálózatra való csatlakozása.
cidalain
A Miracast már WiDi kapcsolat. Ehhez kell bekapcsolni a TV menüjében a Wi-Fi Direct-et. A médiaadatfolyam-továbbításhoz nem kell. -
-
*H*
aktív tag
Itt adható meg, hogy pl. áramszünet után, ha újra van tápellátás, milyen állapotba kerüljön a készülék.
PWR=Bekapcsol függetlenül attól, hogy milyen állapotban volt előtte.
STD=Kikapcsolt/készenléti állapotban marad (standby).
LST=A tápellátás megszűnése előtti állapot áll vissza. Vagyis, ha be volt kapcsolva akkor bekapcsol, ha kikapcsolt állapotban volt akkor marad készenlétben. -
*H*
aktív tag
válasz
kojenci #57320 üzenetére
Itt leírtam a downgrade menetét. Ha jól csinálod biztos sikerül:
>Downgrade>
Egyébként csak a verziószám miatt nem tudod frissíteni. Ami a készüléken van magasabb, de az a régebbi. A 04.62.45 másik régió és februári, a 04.55.15 a mi régiónk és májusi. A webOS verziója is magasabb az utóbbiban. -
*H*
aktív tag
válasz
kelepce #57031 üzenetére
Ez más típusnál is, illetve a főoldalon a támogatás/súgótár alatt is megtalálható a LED Tv-k alatt. Egy általános FAQ. Nem az újabb 2.0-ás verzióra való frissítést szemlélteti, hanem megmutatja, hogyan kell a menüben megtalálni az update lehetőséget (WebOS 2.0 alatt).
-
*H*
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el a téma összefoglalót!
• TV/Hifi beárazás
• Házimozi topik
• Hangprojektor/SoundBar
• Használt TV-k javítása
• A webOS kezelése (3.0)
• OLED topik
• LED / LCD TV topic
• Milyen TV-t vegyek?
- HUAWEI MateBook 13 2020 - Kijelző nélkül - I7-10510U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / RTX 2060 6GB / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z370 i7 9700KF 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 XT 16GB ZALMAN I3 NEO ADATA 600W
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest