- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Mobil flották
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy Fit 3 - keveset, de jól
- Yettel topik
- Motorola Edge 40 - jó bőr
Aktív témák
-
Surda
tag
válasz
Diego2002 #290 üzenetére
Surdának: hát sajnos biza ez nem hardveresen csinálja, vagyis, minél jobb minőséghez, minél jobb szgép kell! Vagy szgépre áldozz, vagy egy digiző kártyára!
Na ne! Ez biztos? Még csinálnak ilyet?? Nem tudtak egy nyomorult MPEG chipet rátenni? Ez azt jelenti hogy ha tv-ből digizni akarok egy ilyen cerkával akkor menjek a sunyiba ? Hát ez jóAkkor szülinapomra mégis inkább gumicsontot kérek.
-
somé
őstag
válasz
Diego2002 #201 üzenetére
#81
''De most itt a következő gond:Az Uleaddal nem akar együttműködni a driver.Capture-ban ugye ugyanúgy kéne mutatnia a csatornákat,mint a PVR-ben..akármit állítok,csak hangyák,ill a ''háttérben'' látható,hogy csatorna akar lenni,de mikor a hangyák háborúznak.... abszolút rossz''
Nálam sem oldódott meg azóta sem.Ellenben a Pinnacle V.S-val sem volt vmi tökéletes..
Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VivoBook X1504ZA notebook - i3 1215U 16GB DDR4 RAM 512GB SSD Intel UHD IGP WIN11
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Flow Z13 + ROG XG RTX 3070 - i9 12900H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD + RTX 3070 8GB WIN
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest