- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- Fotók, videók mobillal
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Redmi Note 8 és 8T
Aktív témák
-
eziskamu
addikt
Na igen, de a Deluxe és az alatti tuner karik a BT878 alapúak, amit a Dscaler alapból támogat, ugyanis arra fejlesztették ki a progit (bt8x8 családhoz), az expert viszont bt88x alapú, amihez mostanában készítették fel a legutóbbi alphákat több (-kevesebb
) sikerrel. A bt878 és a bt881(aka. cx23881 ) közti legfőbb különbség az utóbbi javára a 10bites videódigitalizálás a 8bites helyett, valamint, beépített sztereó hangdekóder, (ugyanis a bt878-as kártyáknál, hogy tudja fogni pl a Nicam stereo adások digitális hangját külön csippet alkalmaztak, na ezek közül a dscaler főleg a micronas nicam stereó decoderekkel tud együtt dolgozni. Micronas msp-ket használ(t) a Pinaccle és a Hauppauge is kártyáin.)
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
eziskamu
addikt
Na sikerült valakinek a legújabb alpha mellett életre kelteni a hangot, úgy hogy még a kép is jó legyen?
-
eziskamu
addikt
Hát nem sikerült, hang most sincs, de legalább rendesen felismeri a karit, ha pedig a netmeeting launcherével előhozom a hangot a kép elkezd enyhén remegni, valamint kisebb felbontásúnak látszik, ha pedig megpróbálom váltani a felbontást a Dscalerben, akkor megint elmegy a hang.
-
eziskamu
addikt
Mi van Dex? Talán szóhoz sem tudsz jutni?
Ja amúgy most lelépek, ha érdekel valakit. Este még benézek.
[Szerkesztve] -
eziskamu
addikt
Itt:
Bővebben: link -
eziskamu
addikt
Gyerekek, ezt nem hiszem el ! Van Dscaler 4.19! Este tesztelem.
Ps: ja ha az sem megy, akkor módosítani kell a címet
[Szerkesztve] -
eziskamu
addikt
Van-e valaki, akinek sikerült a Leadtek tv2000 xp expert-et Dscalerral működtetni, hogy még hang is legyen. Én a digit chipet cx23880 pal-ra állítottam (a karin 881-es van, de ilyen beállítás nincs), a tunert pedig Philips MK3-ra, mert ugye ez van rajta. Ha jó napja van a dscalernak, így működik is a dolog, csak hang nincs. Valakinek sikrült rendesen beállítania? Vagy várni kell a dscaler 4.19-re?
Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! I3 10100F / RTX 2060 12GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Az ASUS TUF Gaming B550-Plus csak rád vár! Kamatmentes rèszletre is!!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest