Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobbivideós

    újonc

    válasz tomigonzo #3337 üzenetére

    Egyrészt nyilván igazad van az ismeretek hiányáról (ezért kérdezek a tapasztaltabbaktól, mert magamtól ennyire voltam képes) :D

    Másrészt talán félreértetted, amit a törlésről írtam: fájlt tudok törölni, még a Kodiban is, a Q10 főmenüjében meg főleg. Ami a Kodiban nem megy, az a hozzáadott videóforrás törlése. Ha egyszer megadtam neki az elérési utat, hogy onnan olvasson be, utána azt az elérési utat nem tudom törölni.

    Először gépen néztem meg a Kodit, jónak tűnt, többek között ezért döntöttem a Q10 mellett, merthogy az ottani fórumban mondták, hogy ez a lejátszó van a gépen (fogalmam sem volt, hogy nyílt, magam is leszedhettem volna) :W

    Csakhogy amit a gépen a billentyű parancsokkal/egérrel megoldottam pikk-pakk, az a távirányítóval nem megy. Nem is tudom, hogy az androidos felületen lehet-e, vagy érdemes-e mondjuk egy blutoothos billentyűzettel próbálkoznom, mit enged meg az androidos verzió?

    Egyébként a netes ismertetőket átrágtam nagyjából, de a videós anyagok 2013-as Kodiról szólnak, ráadásul azt írja pl: borító letöltéshez nyomjam meg az i gombot, beadja az infokat, onnan tudok továbblépni. Ugyan nem mondja ki pontosan, de gondolom a billentyűzeten kell ezt keresni, merthogy a távirányítón ilyen nincs. Szóval innen merre tovább?

Új hozzászólás Aktív témák