Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    Megkaptam ezt:

    Működik, szép. Fullra felhúztam, most 10 másodperccel jár a pontos idő előtt. A végén elég erős ellenállás van és ha azért is tovább tekerem, akkor kattanások hallatszanak. Úgy tűnik nem lehet túlhúzni.
    Az óramű és a keret közötti távtartók lötyögnek! A dísz "számlap" is értelemszerűen lötyög.
    A pontos méretek: 40mm átmérő és az első üveg domborulatát nem nézve 12mm vastag. Ebből 1mm le is jött az alábbi miatt.
    Az alja lecsavarható, de a lenti üveg valami teflon karikába ágyazva volt. Ránéztem és ki is esett üvegestül. Laborcsipesszel csavartam le, a hornyok nagyon kicsik, ki is csúszott belőle 2x a csipesz ami megkaristolta a karikát. Alig látni meg alul van de azért mégis. A menet kicsit sorjás, mert minden teljes fordulat után elakadt. 4-5 teljes fordulat kell a ki-betekeréshez. A teflon karika nélkül kicsit lötyög benne de a pillanatragasztó szépen megfogta. Visszarakás előtt a menetet és a gumitömítést lehelet vékonyan szilikonolajjal áttöröltem. Így már sokkal könnyebben lehetett tekerni.
    A szíja vastag műbőr. Nem könnyen hajlik rá a kezemre ezért szorít. Persze ez idővel változhat. A szíj 20mm széles.
    Licittel 1800 Ft volt azaz 8.52 dollár. Az óramű külön 12 dollárért kapható :D Amúgy a szokásos 2650-es van benne.
    Igazából barkácsolós terveim vannak vele, szóval a fenti hibák annyira nem izgatnak. De ha valaki ezt akarja venni készülhet az ilyen apróságokra.

    [ Szerkesztve ]

    Nick: HE_Storm

Új hozzászólás Aktív témák