Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz sebgutkopf #156568 üzenetére

    Rendelni nem igazán fogok bringát. Aki megteheti nyugodtan vegyen újat, én a használtat jobban preferálom.
    A torquet nézegettem, ami azt illeti többnyire rugóstaggal és 180-at mozgó első villával láttam még csak, így meg eléggé freeride gép hatását kelti, ami ráadásul nem is olyan könnyű súlyban. Nem azt mondom, hogy nem tetszik, de mászás szempontjából ilyet tuti nem vennék. Olyan 60%-ban lejtőzni megyek ki a bringával, vagy épp a városban rombolok lefele a lépcsőkön ;] de a maradék 40% túrázgatós, nézelődős tekerés haverokkal. Még kicsit az endurot is fölöslegesnek érzem az én felhasználási stílusomhoz, mert bőven nem használom ki, tökéletesen elég lenne nekem egy Giant Trance, vagy más AM / Trail gép. Az igazság amiért Endurot szeretnék, az az, hogy mocskosul tetszenek, illetve, hogy bátrabban megyek velük, bevállalósabb vagyok, és tetszik hogy marad még tartalék a gépben ha esetleg én rosszul vennék egy-egy kisebb ugrót, vagy bármi mást. Nem gondolnám, hogy egy Freeride gép többet tudna nyújtani nekem a lefelékben, ellenben fölfele biztosan érezném amikor fel kell menni a hegyre.

Új hozzászólás Aktív témák