- Megérkezett Magyarországra a Huawei Mate X7
- Búcsúkönnyek a Galaxy S21 utolsó fellépésén
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Elmossa a Samsung a valóság és az AI-fantázia határát
- Yettel topik
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
-
Mobilarena
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Taci
addikt
Ha már feljött a window load event témája:
Az oldalamon infinite scroll-lal töltöm be a tartalmat. Egyetlen egy oldal, ahol görgetéssel jön az újabb és újabb tartalom.
Amikor betölt az oldal, ott meg tudom jeleníteni a töltő ikont addig, amíg az oldal teljesen be nem tölt.
document.readyState === "complete" vagy akár a window.onload is. (A logból és a leírásból látom, hogy a window.onload adja a pontosabb állapotot, de ez mindegy is most.)document.onreadystatechange = function() {if (document.readyState !== "complete") {spinnerShowHideToggle("spinnerShow");} else {spinnerShowHideToggle("spinnerHide");}};A gondom az, hogy mivel ugye az oldal maga már betöltött, ezért ahogy folyamatosan fűzöm hozzá az újabb és újabb tartalmakat, az már nem számít bele az oldal betöltésébe, így a fentieket egyáltalán nem triggereli.
Hogyan tudom az így pluszban hozzá fűzött tartalmaknál is megjeleníteni a töltő ikont addig, amíg az elemekhez tartozó képeket be nem tölti teljesen?
Van egy sablon html feed_item, azt tölti fel a szükséges adatokkal minden új elemnél újra és újra. Ezeket az img tageket kellene valahogy figyelnem? Vagy mi ennek a jó módja?
Vagy van valami event, amit lehetne figyelni?Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Két 8 GB-os VGA-ra teszi fel ezt a negyedévet az NVIDIA?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Elképesztő lemaradásban van az aktuális Loongson CPU-család
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Okos Otthon / Smart Home
- Horgász topik
- OpenWRT topic
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Megérkezett Magyarországra a Huawei Mate X7
- Sweet.tv - internetes TV
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z370 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 980TI 6GB ZALMAN S2 TG ADATA 600W
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


