Hirdetés
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Yettel topik
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Fotók, videók mobillal
- Vivo V70 – a stílus érték?
- Luna Ring 2.0 - így van értelme
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
- Apple iPhone 17 - alap
-
Mobilarena
iPhone-t használók OFF topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
manchester85
veterán
válasz
r3dsnake
#41991
üzenetére
Mindig az a korrekt, ami a te véleményed es érdeked. Nezd meg, hogy hányan hirdettek akkor 70-75-ért i4-et (senki, ezért is adtál fel te hirdetést) es nezd meg, hogy hányan hirdetnek most használt, függő i4-et 75-80-ért. Akkor az ár aluli volt számodra a reális, most az ár fölötti. Legalabb másokat ne nézz mar ennyire hülyének. Írd azt, hogy jol akarsz járni, es ennyiért árulod. Nem, te inkabb megindokolod, hogy még igazad is van.

Bontatlan es független.
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
manchester85
#41987
üzenetére
1 éves használt telóért akkor annyi volt a korrekt, a múltkori hsz-emhez ugyanúgy tartom magam, de ez 1 hónapos telefon. A garancia rengeteget számít, anélkül én nem is vennék. (pláne, hogy a T-nél instant csere van)
Itt van pár napos 90-ért: [link]
-
Cyberpunk
félisten
Tessék új van fent 75k ért [link] igaz 8GB-os.
Ja vodkafone-os.

-
manchester85
veterán
Több, mint egy éve se ért többet az i4 70-75-nél: r3dsnake

Az érvek mindig attól függnek ugye, hogy epp mit diktál az érdek.

Blyan!
Csoda hogy nem keresni akar vele.

-
Cyberpunk
félisten
válasz
manchester85
#41976
üzenetére
Lehet csak hirdetni akar.

-
GALARDO
addikt


-
r3dsnake
nagyúr
válasz
manchester85
#41968
üzenetére
Lehet, hogy event előtt kéne elszórni egy héttel, és utána meg váltani 4S-re. 70 alá nemnagyon mennék az i4-emmel, de inkább 75-80.
-
Cyberpunk
félisten
[link] a nap kommentje meg is született.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
r3dsnake: eladod most, addig kukázol valami szart olcsón, azt veszel az event után. Comprende?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
manchester85
#41964
üzenetére
Épp az apple event miatt tartok, hogy durván lenyomná az i4 értékét.
-
Xero
nagyúr
válasz
manchester85
#41964
üzenetére

-
manchester85
veterán
válasz
r3dsnake
#41963
üzenetére
Ha "rádobod", akkor reális, ugyanis ő ár alatt akarja nyilván átvenni. Add el 60-ért, és vegyél egyet 80-85-ért. Egyébként meg én mar biztos nem adnék-vennék semmit az Apple Eventig. Ha tényleg kiszórják a 4S-t is, akkor ez a két modell árban még közelebb kerül egymáshoz.
-
r3dsnake
nagyúr
Szerintetek mennyi volna a reális ár, amennyit dobnom kellene egy 1hónapos i4-re egy fél éves i4S-ért? 40-et mondtak, de én sokallom.
(mindkettő T függő)
-
Totheground
addikt
Na, Pacific Rim letudva. Kurva jo volt, szerintem azert, mert pont azt kaptam, amit vartam. Kb semmi story csak haztombnyi robotok es szornyek, jo kis zene es zuzas. Csak az a baj, hogy imax 3d utan szar lesz otthon nezni.

-
Ragnar95
félisten
válasz
korpicschess
#41956
üzenetére
Megeszik, de elég sz@rul, főleg azokat, amikben képek is vannak...A PDF nem ebook formátum, így nem is túlzottan alkalmas egyik ebook reader sem a kezelésére, bár a csak szövegesekkel még megbírkózik a legtöbb több-kevesebb sikerrel, de csak szövegnek meg fölösleges a pdf...
Sulihoz jó választás lehet az iPad, olvasni szerintem ugyanolyan rajta, mint egy iPad 2-n, ha mondjuk iBookkal olvasol... -
mondomén
őstag
válasz
korpicschess
#41956
üzenetére
Régi az, már csak szenvednél vele.
-
Cyberpunk
félisten
válasz
korpicschess
#41956
üzenetére
Megeszik azok.

-
korpicschess
veterán
válasz
Blaise
#41954
üzenetére
Sulihoz kéne majd, szóval pdf, ilyesmi... ebook readert azért nem akarok venni, nem is tudom megeszik-e egyáltalán ilyeneket, szóval nekem valami interaktív valami kéne.
Asus Padfone is elgondolkodtató. Nagyon kevés van belőle és a 2-es az drága, az 1-eshez meg gyenge a telefon, nem akarnék visszalépni a Nexusról.
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
korpicschess
#41950
üzenetére
kindle paperwhite
-
Blaise
veterán
válasz
korpicschess
#41950
üzenetére
Hosszú távon mindegyik tableten szar olvasni, vegyél egy Kindle-t.
-
vadászcsiga
félisten
válasz
korpicschess
#41950
üzenetére
Teljesen jó
Ja, könyvet? Azt nem próbáltam, azt hittem weboldalt
-
madgie
titán
válasz
korpicschess
#41950
üzenetére
Olvasni vegyél egy e-book readert

-
korpicschess
veterán
iPad 1-en mennyire rossz olvasni? Mivel főként erre kéne, ezért a retina jobb lenne, de b*szott drágák.... 100k...
-
vadászcsiga
félisten
Ezt ismeritek, vagy csak nekem új?
[link] -
SÖ
addikt
válasz
vadászcsiga
#41944
üzenetére
Én konkrétan hallom, mikor minden reggel megköszönik, hogy meglocsolom Öket.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
manchester85
veterán
Tökéletesen megy a sportslemon Puffinnal a Minin. Juppi.
-
-
madgie
titán
válasz
r3dsnake
#41915
üzenetére
Mert lehet sárgarépa nélkül is élni egyrészt másrészt embertelen, gusztustalan körülmények között tartják azokat az répákat, akiket ráadásul külön tenyésztenek (sokszor mesterségesen, erőszakkal), hogy legyen kiket leölni. Ettől még az is SOKKAL jobb lenne, ha mindenki helyben tenyésztené az zöldségeit, vagy vásárolna répát, és nem volna nagyipari öldöklés. Jóval több zöldséget fogyasztanak az emberek, mint amire szükség volna (bár szükség sincs rá igazán...). De még mindig nem konkrétan a zöldségevés tényével van bajom, hanem magával a folyamattal, aminek az eredménye egy szál répa a tescoban.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
r3dsnake
nagyúr
Kitaláltam mi lesz majd a tökéletes név egy fekete-fehér, ördögi/gonosz fejű huskynak: Dante

-
korpicschess
veterán
Holnaptól Samsung B2100....
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
r3dsnake
nagyúr
napizene, már úgy is rég volt
egy kis laza dnb. félig magyar

-
DanielK
addikt
ti tudtok csatlakozni app store-hoz?

-
Cyberpunk
félisten
válasz
manchester85
#41931
üzenetére
Ezen könnyen lehet segíteni, mondjuk egy vasrúd segítségével. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Bling95
őstag
válasz
manchester85
#41931
üzenetére
erre lehet ők is rájöttek már és azért él a nők egy része leveleken

cyberpunk: de azzal megunknak is ártunk
vizuális élvezet kinyirva akkor -
Cyberpunk
félisten
Én sem értem meg a vegákat. Élettani szempontból vizsgáljuk a dolgot, akkor a vegyes étrend a nyerő. Ha sok húst eszik az ember, főleg vörös húst, akkor az sem jó persze, de ha egyáltalán nem eszünk az is baj. Ugyan is bizonyos elemeket csak állati eredetű fehérjéből nyerhetünk. A növényi táplálékból nem. Szóval szerintem a kiegyensúlyozott étrend a nyerő. Én is szeretem a salátákat, de a húst nem vetem meg. Csirke, disznó, marha jöhet. A többit utálom, ez van, ráadásul a zsírban tocsogó részeket is utálom.

De persze ha valakinek ez a meggyőződése nem lehet mit tenni szíve joga azt enni amit akar, de az emberi szervezet igényli a húst, ha ezt megvonjuk akkor csak ön sanyargatjuk magunkat. Mindenevők vagyunk ugyan is. Egyébként a nagy agyméret és az emberi intelligencia kifejlődésének is egyik alapja volt a húsevés. Ahogy a ragadozók rendelkeznek nagyobb értelemmel az állatvilágban is többnyire ez szintén megfigyelhető.
-
-
Bling95
őstag
válasz
korpicschess
#41926
üzenetére
mondjuk azt már én sem eszem meg szívesen , medium rare
-
manchester85
veterán
Tényleg a napokban volt a kérdés, hogy ki hogyan szereti a steaket. Véresen, közepesen, stb. R3dsnake dobta be ezt a témát?

Joey!
Jaja

-
SÖ
addikt
válasz
Cyberpunk
#41910
üzenetére
Nem olvastam vissza, de el nem tudom képzelni ki az a hülye aki örül ennek. Nem arról van szó, hogy kb. $65k egy gombóc, hanem minek. Majd ha az ember kiírtja az utolsó fűszálat is, és magára marad, akkor jöhet a műfa, műlégy, műgyümölcs, műanyós. De addigra már elég lesz belesz@rni a 3D nyomtatóba, és kész is lesz.
Ezt hívják fejlődésnek, sajnálom aki megéri. Klónozás közelebb áll a természethez, azt az irányt preferálom. Sőt felajánlanám az agyam is az emberiség megmentése érdekében. 
-
Bling95
őstag
Xero: héten mész sióra?
r3dsnake: ne sajnáld őket, emiatt tenyésztik őket, inkább dobj be egy steaket
én tök megértem ha valaki vega, szíve joga mindenkinek úgy táplálkozni ahogy akar, de valljukbe nem az a normális -
joey04
titán
válasz
manchester85
#41922
üzenetére
Inkább marhát hordana össze, az legalább finom.

-
manchester85
veterán
válasz
r3dsnake
#41917
üzenetére
Borzasztó sok marhaságot hordasz össze.
Az állat azert van, hogy megegyék, ez a természet rendje. A szintetikus megoldás részleteit nem ismerem, es egy szóval se mondtam, hogy ellenezném, ha nem lenne hasznos összességében. A húsban meg az emberi szervezet szamara szükséges dolgok vannak. Az orvosok is vitatkoznak rajta, ugyhogy nehogy kitaláld mar hogy semmi szükség ra.
Ha valamiért teljes joggal leöltető egy állat, akkor az a húsa. A hús rosszabb mint a cigi.
Ez komoly. A kígyókat is salátával eteted? 
-
Cyberpunk
félisten
válasz
vadászcsiga
#41911
üzenetére
Nem is, de ettől még a "divat" vadászokat el lehet ítélni, és el is ítélem.

-
r3dsnake
nagyúr
válasz
korpicschess
#41919
üzenetére
LOL
-
-
joey04
titán
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
manchester85
#41916
üzenetére
De nem érted, hogy azért van ennyi állat tenyésztve (megerőszakolva), hogy legyen nagyipari mennyiségben hús? Ha beválna ez a szintetikus hús projekt, akkor nem kellene őket a húsukért tenyészteni. Brutális mennyiségben csappanna meg az ilyen célból tartott állatok száma, egyáltalán nem járna automatikusan túlszaporodással.
És igen, ésszerűtlen, de ezzel kapcsolatban nem fogok vitába szállni veled, mert veszett ügy lenne, bárhogy is érvelnék. Képzeld fogyasztok ételt, csak húst nem. Sőt, élek is, sőt gyúrok és növök/hízok/izmosodok. Szóval igen, a hús fogyasztása ésszerűtlen és fölösleges.
A hús egy élvezeti cikk, egy iPhone meg használati, megkönnyítheti az életed/munkád. Persze, anélkül is lehet élni, de senkinek se ártasz vele, ha mégis veszel. A húsfogyasztást a cigivel tudnám összefüggésbe hozni. Bár hülyeség, mert rosszabb, mint a cigi, azzal (jobb esetben) csak magadnak ártasz.
joey20: az íz nem indok, számtalan nem állati, de hús ízű ételt ettem már.
-
manchester85
veterán
válasz
r3dsnake
#41913
üzenetére
Akkor mi célt szolgalnak? Nem gondolod, hogy majd egyesek etetni fogjak a disznót meg a juhokat csak azert, hogy eléldegéljenek a szabadban. Ésszerűtlen? Kevés ésszerűbb dolgot ismerek az evésnél.

"Mert lehet hús nélkül is élni"
iPhone nélkül is lehet, amit embertelen körülmények kozott gyártanak le a kínaiak. Ellenük miert nem lobbizol egy Nokia 3210-essel?

-
r3dsnake
nagyúr
válasz
korpicschess
#41914
üzenetére
Mert lehet hús nélkül is élni egyrészt másrészt embertelen, gusztustalan körülmények között tartják azokat az állatokat, akiket ráadásul külön tenyésztenek (sokszor mesterségesen, erőszakkal), hogy legyen kiket leölni. Ettől még az is SOKKAL jobb lenne, ha mindenki helyben tenyésztené az állatait, vagy vásárolna húst, és nem volna nagyipari öldöklés. Jóval több húst fogyasztanak az emberek, mint amire szükség volna (bár szükség sincs rá igazán...). De még mindig nem konkrétan a húsevés tényével van bajom, hanem magával a folyamattal, aminek az eredménye egy rúd szalámi a tescoban.
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
manchester85
#41912
üzenetére
Nem a háziállattartás ellen, sőt még nem is a haszonból (tej, tojás) tartott állat ellen vagyok, hanem az ésszerűtlen tömegmészárlásuk ellen. Azért van különbség egy otthon nevelt boci, és egy vágóhíd között. Nekünk pl. van 5 libánk, de eszünkben sem lenne bántani őket. Majd végelgyengülésben kimúlnak, addig meg szabadon legelhetnek az udvaron.

-
manchester85
veterán
válasz
vadászcsiga
#41908
üzenetére
Elképzelem, ahogy r3dsnake egy glóriaval a fején kinyitja a csirkeól ajtaját: menjetek, szabadok vagytok.
Azoknak meg eszük ágában sincs elmenni, ott kolbászolnak továbbra is a ház korul, amig pár róka ki nem nyúvasztja. 
-
Cyberpunk
félisten
válasz
vadászcsiga
#41908
üzenetére
Majd aki nem tudja megvenni a műhúst, az megveszi az igazit, vagy fordítva lesz inkább. Az igazi az ízletesebb, tehát az lesz a drága.
Nem irtanak itt ki semmit nyugi, max a létszámuk fog drámaian lecsökkenni.joey20:
-
joey04
titán
Bazdmeg az Lg elmagyarázza, hogy a hátsó gombok miatt kényelmes lesz a phablet méret egykezes használatra. anyám.
-
Cyberpunk
félisten
válasz
korpicschess
#41906
üzenetére
Ja én is Ebay-en nézelődők.
-
Cyberpunk
félisten
Hát igen. Én egy igazi igáslovat tervezek még idén, nem igazi lovat persze, ha nem egy laptopot.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Dell Precision M6700, vagy HP Elitebook 8770W-t, persze DreamColor kijelzővel az utóbbit, az első meg alapból IPS. Jó lenne renewben kifogni a HP-t.
Még nem döntöttem mennyi lesz, a múltkor láttam egy megfelelő HP-t 650k volt.korpicschess: az már az.
Még 12k volt anno a Clip+om ha jól rémlik. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Yettel topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Parfüm topik
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Sweet.tv - internetes TV
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- További aktív témák...
- Asus ROG Scar 18 - RTX 5090 - 64GB Ram 2x2TB SSD
- Bomba ár! Dell Vostro 5620 - i5-1240P I 8GB I 256SSD I 16" WUXGA I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Vostro 15 3515 - Ryzen 5 I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V110 - i5-6GEN I 8GB I 128SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP Pavilion 15 - i5-4GEN I 8GB I 750GB I 15,6" HD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- Xiaomi 12T /8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AKCIÓ! ASUS H310M i5 8500 16GB DDR4 240GB SSD GTX 1060 6GB Zalman T3 Plus CoolerMaster 500W
- HP ProDesk 600 G4 USDT,Pentium Gold G5400T,8GB DDR4,256GB M2 SSD,WIN11
- Intel Nuc M15 Core i5 1135G7 8Gb Ram 512Gb NVMe SSD 15,6" IPS Érintőkijelző Boltból Garanciával
- Honor Magic7 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)









