Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • LCSM

    csendes tag

    válasz LCSM #1323 üzenetére

    beállítottam... ezt akartam az elöbb írni. Miután mindkettő acc-ot töröltem és újra létrehoztam igy már megy, de a beállításoknál hajlamos elszállni, de legalább a levelező most müködik... szal van még itt mit javítani.

  • Ulkesh

    őstag

    válasz LCSM #1323 üzenetére

    "Miután mindkettő acc-ot töröltem és újra létrehoztam igy már megy, de a beállításoknál hajlamos elszállni, de legalább a levelező most müködik... szal van még itt mit javítani."

    Ez nem a rendszer hibája, hanem a törésé.
    Megoldás rá a BossPrefs More menüpontja alatti Fix User Dir Permissions.

    --

    Viszont van még egy hiba, bár gyanítható, hogy az új rendszer miatti változások miatt van.
    Ha kézzel másol fel valaki egy alkalmazást, akkor a Springboard, vagy a készülék újraindítása után sem jelenik meg az ikonja, le kell törölni a private/var/mobile/library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist fájlt hozzá és úgy újraindítani, ezután megjelenik és működik is.

    Arra is érdemes figyelni, hogy a törött alkalmazások telepítéséhez szükséges Mobileinstallation framework átírásához már másik fájl kell.
    [link]

    --

    A magyar billentyűzet hack-et senki ne telepítse, mert megváltoztatták a rendszer ezen részét és csúnya meglepetést okoz (pár betű leütése esetén egyszerűen kilép az alkalmazás).

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák