- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- iPhone topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bemutatkoztak a Samsung legújabb fülhallgatói is
- OnePlus 15 - van plusz energia
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rent
senior tag
válasz
f_sanyee
#46182
üzenetére
Eredetileg is 11-est rendeltem (mert erre vartam honapok ota, az oled 11-re), asszony duruzsolta, hogy legyen 13, ha mar becsereltetem, de en hasznalom es cipelem naponta, nekem meg nem mind1, hogy mekkorat cipelek.
13-asbol meg van mindkettonknek macbook, igy total feleslegesnek tartottam a kezdetektol a 13-as tabletet. Valoszinu, hogy az en 13 mbp m1-em el is fogom adni, mert az elozo ipad ota alig hasznaltam.
Min buktam 65 ezret?
Ha eladom a 11es m2-ot, mennyit kapok erte, hogy az "alom" oled ipadet elhozzam?
Na az nagyobb buko lett volna, mint 65, igy meg meg ott a lehetoseg, hogy 3 even belul ha ezt kivonjak, megint becsereltessem, erre van meg 2 alkalom.
Viszont egyedul az en elofizetesem tartalmaz korlatlan mobilnetet, igy a cellularral kicsit tulzasnak is ereztem, hogy a korlatlan netem a telefonomon kivul egy masodik eszkozbe is integralva van.
Igy a csalad osszes eszkoze loghat utazaskor ezen a routeren, irodaban pedig boven elfer az asztalon. A cellular felarabol (es meg marad is) meg mar eleg izmos hordozhato routert lehet venni.FBI: telefon sajat megosztasat utalom a kezdetek ota. Iphone 3g-vel kezdtem 2008-ban, talan a 4S nel 2011-ben jott el az elso megosztasi lehetoseg az ipad air1 -hez. Azota ugyanolyan fos! Azon tul, hogy melegszik a telefon, gyorsan merul is, ha egy bizonyos ideig nem hasznalod a rakotott eszkozt, ledobja a wifit es csak ugy megy ujra, ha telefont elo ~> megosztas kikapcsolas ~> visszakapcsolas. Folytathatod tovabb. Ez rohadt unalmas es nem oldottak meg 2011 ota. Ilyen volt a 4s, 6p, 8p, 11p max, 14 pro is most.
Hordozhato kis hotspotra gondoltam, amit az irodaban konnektorba dugok, nyaraloba szinten es igy ha epp uton vagyunk, nem csak az ipad loghat rajta.
Tobb ismerosom hasznal kulonbozo hordozhato kicsi hotspotot es imadjak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Marathon (2025)
- Objektívek topikja
- hcl: Samsung S21FE pakolás
- Xbox Series X|S
- Vicces képek
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf FX506I Gamer Notebook! R7 4800H / 1650Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo Legion Go 512GB SSD kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- szinteÚJ Dell Pro 14 Ultra 7 255U 16GB DDR5 1TB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

